Plotki

Powstaje następca iPhone’a 5c?

iPhone 5C

Serwis Macotakara twierdzi, że Apple ma w planach następcę iPhone’a 5c, lecz nie z 4-calowym ekranem, a… tu są akurat dwaj „kandydaci”.

Pierwszy z nich posiada ekran o przekątnej 4,7 cala, drugi natomiast o jeden cal więcej. Co ciekawe, telefon ma mieć dokładnie taką samą specyfikację co iPhone 5s (trudno się nie dziwić, skoro 5c był wariacją modelu 5). Warianty mają mieć odpowiednio wymiary 14 x 7 cm (przekątna 4,7″) oraz 16 x 8 cm (przekątna 5,7″). Co do grubości, tutaj są ponownie dwie możliwości – albo finalna wersja będzie miała grubość 7 mm i wystającą kamerę jak w najnowszym modelu iPoda Nano, lub po prostu 7,5 mm, aby nic nie wystawało.

Smartfon ma pojawić się w tym roku, więc jego projekt powinien być dawno ukończony. W związku z tym źródła serwisu mogą mówić wczesnej, testowej produkcji iPhone’a lub po prostu informacja jest jeszcze niepewna. Trzeba pamiętać, że Macotakara dotychczas dosyć trafnie „przewidywało” nowości, które miały zostać zaprezentowane przez Apple. Do trafionych plotek należą m.in.: podwójny flesz w iPhonie 5s oraz design najnowszych iPodów Nano i Touch.

[source type=”Źródło” name=”MacOtakara” url=”http://www.macotakara.jp/blog/rumor/entry-22850.html”]

To Top