Koncepty i wizualizacje

Apple TV Air konkurencją dla Google Chromecast?

Apple TV Air

Póki co można odnieść wrażenie, że Apple TV jest tylko pewnym hobby firmy z Cupertino; produktem, do którego nie przykłada się aż tak dużej uwagi, jak do innych. Być może niedługo się to zmieni – a właściwie samo podejście Apple do telewizji, bowiem od dłuższego czasu krążą przecież plotki o telewizorze z nadgryzionym jabłkiem.

Zanim go jednak zobaczymy, bardziej prawdopodobnym jest, że Apple wprowadzi trochę zmian w samym Apple TV i oferowanych usługach. Pojawiały się już informacje, że nowe urządzenie, które być może trafi do sprzedaży kwietniu tego roku, będzie posiadało procesor A7 i dostęp do sklepu App Store, co uczyni go małą konsolą do gier.

Portal Curved opublikował jakiś czas temu koncept kolejnej generacji Apple TV. Teraz przyszedł czas na inną wizję urządzenie, które mogłoby stać się świetną konkurencją np. dla Google Chromecast. Apple TV Air miałoby być niewielkim urządzeniem korzystającym ze złącza HDMI, posiadającym Bluetooth i sterowanym niewielkim pilotem dołączonym do zestawu. Według portalu, urządzenie byłoby sprzedawane w cenie 49$.

Apple TV Air

Apple TV Air

Apple TV Air

Apple TV Air

Apple TV Air

Apple TV Air

Apple TV Air

Apple TV Air

[source name=”Curved” url=https://curved.de/news/apple-tv-air-die-antwort-auf-google-chromecast-36268]

To Top