Gry na iOS i OS X

Shadowrun Online we wczesnym dostępie na Steamie

Shadowrun Online

Od dzisiaj, można nabyć produkcję Cliffhanger Productions, Shadowrun Online we wczesnym dostępie w usłudze Steam. W ramach wczesnej wersji, gracze otrzymają prequel do głównej historii, który nazywać się będzie „Lockdown” (warto zaznaczyć, że pojawi się również jako gra planszowa).

Podczas „testów” twórcy chcą się skupić na mechanikach walki, dlatego więc prequel będzie zawierać tylko jedną mapę PvP, cztery misje, dwie postacie oraz podstawowe umiejętności. Twórcy obiecują comiesięczne łatki, które będą dodawać nowe rzeczy do gry takie jak rozwój bohatera, nowe misje oraz nowe umiejętności i przedmioty. Mówią również, że tak mała zawartość na początku, pozwoli im się skupić na lepszym dopracowaniu wspomnianej mechaniki.

Wczesny dostęp jest tylko i wyłącznie dla platform Mac oraz PC. Urządzenia z iOS i Android będą musiały niestety poczekać na finalną wersję produktu, która wyjdzie w czwartym kwartale tego roku. Gra w ostatecznej wersji, na komputery, ma kosztować 29,99 €. Do 7 kwietnia można ją nabyć 30% taniej – za 20,99 €.

[button href=”http://store.steampowered.com/app/267750/” type=”large” ] Shadowrun Online – Steam [/button]

Dla przypomnienia, Shadowrun Online jest grą MMO (massively multiplayer online), w której walki toczą się w turach. Akcja tytułu jest umiejscowiona w dosyć unikatowym, cyberpunkowym świecie, gdzie najnowsza technologia spotyka się z magią. Produkt autorstwa Cliffhanger Studios został sfinansowany za pośrednictwem serwisu Kickstarter.

[youtube id=”qFh9BdUOSNE”]

[appstore id=SHADOWRUN_ONLINE name=”Shadowrun Online (iPad)” premiere=”Q4 2014″]

[source type=”Źródło” name=”shadowrun.com” url=”http://www.shadowrun.com/”]

To Top