Gry na iOS i OS X

Specjalna aplikacja na iOS z okazji premiery Watch_Dogs

Watch_Dogs to z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych w tym roku tytułów. Gra miała wczoraj swoją premierę i z tej okazji, Ubi Soft wydał specjalną aplikację na iOS o nazwie ctOS.

Watch Dogs Companion: ctOS Mobile pozwala na dołączenie do sesji każdego gracza (o ile wyraża na to zgodę), niezależnie od platformy, na której gra w Watch_Dogs. Wymagane do tego jest konto Uplay (PC i konsole), oraz konta XBOX Live (XBOX 360 i ONE) lub Playstation Network (Playstation 3 i 4), aby połączyć się z graczami konsolowymi. Dzięki aplikacji, możemy pomóc danemu graczowi lub uprzykrzyć mu życie, zarówno w wyścigach, misjach, czy w trybie swobodnej rozgrywki. Możemy również tworzyć własne wyzwania i udostępniać je całemu światu.

Co ciekawe, aplikacja posiada swój własny system rozwoju, dzięki któremu wraz ze zdobywaniem doświadczenia, możemy wzywać do akcji coraz silniejsze jednostki policji, oraz skorzystać z lepszych „zdolności”, że tak to ujmę.

Aplikacja wymaga iOS 6.0 i działa na iPhone’ach 4/4s/5/5S/5C oraz iPadach. Póki co ctOS zbiera bardzo kiepskie oceny, ze względu na przeciążone serwery Ubisoftu i brak możliwości nawiązania połączenia.

[appstore id=714196271]

To Top