Aplikacje na iOS i OS X

CleanMyMac 2, Gemini oraz Hider 2 w promocji –30% z okazji WWDC

CleanMyMac 2 -30%

Firma MacPaw, znana przede wszystkim z świetnego CleanMyMac, obniżyła z okazji WWDC ceny swoich programów o 30%! Promocja trwa od 2 do 6 czerwca.

Poniżej znajdziecie linki do programów, które są dostępny w obniżonych cenach:

CleanMyMac 2

Dzięki tej aplikacji, w łatwy sposób wyszukamy na naszym Macu i skasujemy niepotrzebne rzeczy, stare i duże pliki, czy pozostałości po usuniętych programach. CleanMyMac pozwala też usunąć niepotrzebny pakiety językowe, co może uwolnić na naszym dysku nawet kilka GB przestrzeni. Aplikacja może też monitorować rozmiar naszego kosza i regularnie przypominać o porządkach.

Osobiście nieprzerwanie używam programu od ponad roku i nie wyobrażam sobie pracy na komputerze bez niego. Więcej informacji o programie znajdziecie w naszej recenzji.

Program można zakupić na stronie producenta:

[button href=”http://macpaw.7eer.net/c/223954/66209/1733″ type=”large” ] CleanMyMac 2 – Kup: 39,95 / 27,97 € [/button]

[margin_border /]

CleanMyPC

Ten program to Windowsowy odpowiednik CleanMyMac. Funkcjonalność jest zbliżona i analogiczna do jego macowego brata.

Program można zakupić na stronie producenta:

[button href=”http://macpaw.7eer.net/c/223954/66209/1733?u=http%3A%2F%2Fmacpaw.com%2Fstore” type=”large” ] CleanMyPC – Kup: 39,95 / 27,97 € [/button]

[margin_border /]

Gemini

Gemini to również bardzo przydatny program, który przyda nam się przy robieniu porządków na dysku. Dzięki niemu wyszukamy na naszym Macu zduplikowane pliki. Program bierze pod uwagę zawartość pliku, więc nawet jeśli jego kopie są w różnych katalogach i mają różne nazwy, powinien bez problemu sobie poradzić z ich odnalezieniem.

Program można nabyć na promocji na stronie producenta:

[button href=”http://macpaw.7eer.net/c/223954/66209/1733?u=http%3A%2F%2Fmacpaw.com%2Fstore” type=”large” ] Gemini – Kup: 8,99 / 6,29 € [/button]

lub w Mac App Store, co jest zdecydowanie bardziej opłacalne, ponieważ możemy wtedy zainstalować go w domu nawet na 5 komputerach, korzystając z tego samego Apple ID:

[appstore id=463541543 line=blank]

[margin_border /]

Hider 2

Jak nazwa wskazuje, aplikacja potrafi ukrywać pliki na naszym komputerze, przy okazji je szyfrując. Wybrane przez nas pliki są przenoszone do zabezpieczonego „obszaru”, dzięki czemu stają się zupełnie niewidoczne w Finderze. Więcej o programie można przeczytać w naszej recenzji.

Program dostępny jest tylko w Mac App Store:

[appstore id=780544053 line=blank]

[margin_border /]

CleanMyDrive

Co prawda program jest dostępny w Mac App Store za darmo, ale skoro już wspominam o różnych programach firmy MacPaw, to warto napisać krótko i o nim. Aplikacja daje możliwość w łatwy sposób oczyścić nasze dyski z plików tworzonych przez Windowsa i OS X: .DS_Store, Thumbs.db, a także pozwala z poziomu jednego menu opróżniać kosze na poszczególnych dyskach. Jeśli często korzystacie z dysków zewnętrznych, pendrive’ów i kart pamięci, to aplikacja na pewno Wam się przyda.

[appstore id=523620159 line=blank]

To Top