Informacje i nowości

Witaj Świecie! Nowa redakcja AppleCenter

24 stycznia 1984 roku Steve Jobs przywitał pełne po brzegi audytorium, wyświetlając słynne – „Hello World” na ekranie premierowego Macintosha 128K. Dzisiaj nowa redakcja serwisu AppleCenter wita świat i pozdrawia wszystkich Czytelników i Twórców portalu. Tym samym chcemy podziękować założycielowi, Panu Łukaszowi Florczakowi oraz dotychczasowej Redakcji AppleCenter za nakład pracy i rozwój tego wspaniałego okna na świat technologii. Przyjęliśmy sobie cele i będziemy je z dumą realizować, płynąc w kierunku, który obraliście. Chcemy aby każdy użytkownik sprzętu Apple i rozrywki elektronicznej poczuł się u nas wyjątkowo. Chcemy służyć radą, wsparciem i doświadczeniem. Dołożymy wszelkich starań, by najnowsze i rzetelne informacje docierały do Was jak najszybciej. Zadbamy o to, by każdy znalazł tutaj swoje miejsce. Nie zabraknie dobrego humoru i wielkiej radości jaką chcemy Wam przekazać, będąc od dziś współtwórcami świetnego projektu jakim jest AppleCenter.

Poznajmy się,
Nowa Redakcja AppleCenter.

Darek Sztaba - redaktor AppleCenter.pl
Dariusz Sztaba
Sympatyk i użytkownik technologii Apple patrzący szeroko i z dystansem. Zaraża nie tylko „wirusem” marki z Coupertino ale również uśmiechem i pogodą ducha. Wolne chwile poświęca rodzinie i aktywności fizycznej przy mocnym brzmieniu rapu.
Marcin Wierzbicki - redaktor AppleCenter.pl
Marcin Wierzbicki
Wielki gadżeciarz, miłośnik nowych technologii. Ceniący w nich piękno, dobre wykonanie a za razem prostotę. Za wszelką cenę stara się osiągnąć postawione sobie cele.
Rafał Zaczyk - redaktor AppleCenter.pl
Rafał Zaczyk
Absolwent Informatyki. Uzależniony od dobrego brzmienia i nowych technologii. Pasjonuje się grafiką i fotografią. Kocha aktywnie spędzać wolny czas.
Łukasz Basiaga - redaktor AppleCenter.pl
Łukasz Basiaga
Student Informatyki. Technik Elektroniki. Ekspresyjny sangwinik i pozytywny świr. Pasjonat elektroniki precyzyjnej i gadżetów. Ukojenie i spokój ducha odnajduje w modelarstwie. Zagorzały konsolowiec, gustujący w FPS’ach. Po 22.00 – Barman. Motto życiowe: „Always on the move”.
Robert Sztaba - redaktor AppleCenter.pl
Robert Sztaba
Najstarszy z redakcji a zachowuje się jak mały chłopiec, kiedy daje mu się nową tech-zabawkę. Zrównoważony i pełny pozytywnej energii. Kocha muzykę. Kiedyś przeczytał biografię Steve’a Jobs’a i zwariował.
Komentarze
To Top