Aplikacje na iOS i OS X

Nowości aplikacji dla iOS. Przegląd tygodnia

Nasze Apple gadżety idealnie sprawdzają się jako źródło wiedzy i centrum rozrywki. Usprawniają codzienne czynności, dając przy tym wiele radości. Miejmy świadomość, że w naszych urządzeniach drzemie niewykorzystany potencjał, który może się ujawnić od pstryknięcia palcami. Wszystko to za sprawą aplikacji, które czynią nasze urządzenia bardziej osobiste i dostępne. W dzisiejszym artykule przegląd nowości aplikacji dla iOS w ostatnim tygodniu.

PhotoMath

Któż z nas, nigdy nie wyrywał włosów z głowy przed klasówką z matematyki? Teraz nieprzespane noce odchodzą w niepamięć. Aplikacja PhotoMath na pewno przyspieszy proces edukacji i nauki. Rozwiązuje matematyczne zadania pokazując cały tok myślowy. Aplikacja bardzo przydatna dla przyszłych maturzystów. Dyskretna i mądra. Studenci, nie bądźcie zdziwieni, na razie zapomnijcie o całkach i różniczkach. Dla tego programu to też czarna magia. Ale nie martwcie się jest WolframAlpha, który podniesie Was na duchu. Mi na analizie podniósł na 4.0. Miejmy nadzieję, że pozycja Top doda developerowi skrzydeł. Z pewnością, wkrótce ujrzymy PhotoMathPro dla bardziej wymagających matematyków.

 

[third]photomath1[/third] [third]photomath2[/third] [third_last]photomath3[/third_last]

[appstore id=919087726]

[appstore id=334989259]


 

Tintype

Jest to aplikacja, a dokładnie świetnie dopracowany filtr, który przetwarza nasze realne zdjęcia, postarzając je o kilkadziesiąt lat! Zdjęcia wyglądają magicznie, jak wykopane zza grobu. Nad wszystkimi efektami mamy pełną kontrole, a ramka zdjęcia wygląda jak z 70-cio letniej kroniki. Wydrukowane fotki mogą robić ogromne wrażenie, szczególnie teraz w nadchodzącym okresie halloween. Ujęcia stworzone za pomocą aplikacji mogą stać się wyjątkową pamiątką. Bez pomocy profesjonalnego grafika, a wszystko wykonacie jednym kliknięciem. Wyobraźcie sobie imprezowy retro album w takim właśnie klimacie. Ciarki przechodzą 🙂

[third]tintype02[/third] [third]tintype3[/third] [third_last]tintype01[/third_last]

[appstore id=926177061]


 

iFiles

Na deser przygotowałem to na co czekał każdy zapalony porządnicki multiplatformista. Od teraz dzięki aplikacji iFiles mamy w jednym miejscu dostęp do wszystkich chmur, kolekcji zdjęć z portali społecznościowych, a nawet serwerów ftp. Aplikacja ma wbudowaną przeglądarkę, dzięki której możemy chomikować interesujące nas zasoby. Menager ma również możliwość kompresji plików w format zip. Na tym naprawdę nie koniec, a z resztą … przekonajcie się sami.

[third]ifile1[/third] [third]ifile2[/third] [third_last]ifile3[/third_last]

[appstore id=336683524]

[source name=AppStore url=https://www.apple.com/pl/itunes/]

To Top