Aplikacje na iOS i OS X

Grand Theft Auto. Dziesiąte urodziny!

Wielkie święto serii Grand Theft Auto!

Pragniemy Was poinformować, iż Grand Theft Auto: San Andreas, obchodzi swoje dziesiąte urodziny! Ja osobiście wychowałem się na pościgach i mrożących krew w żyłach strzelaninach z GTA. Z sentymentu możecie podarować sobie odrobinę wspomnień na swoich urządzeniach Apple. Podporządkuj sobie całe Liberty City i stań na czele mafii.[half]gta3-1[/half] [half_last]gta3[/half_last]Wciel się kolejny raz w Tony’ego Vercetti, poczuj klimat Miami, i jako zagubiony imigrant, pnij się po szczeblach kryminalnej kariery. Opanowuj rewiry w Vice City, przejmuj lokale. Będą Ci zazdrościć odpicowanej bryki i pięknych kobiet. Już nigdy nie braknie Ci amunicji bo przecież nikt nikomu nie zabroni dźwigać nieskończonej ilości magazynków do działka typu Vulcan, a nawet jeśli – niech próbuje!

[half]gtavc1[/half] [half_last]gtavc2[/half_last]Nie daj sobie w kaszę dmuchać. Ubierz skórę, wsiadaj w furę i jedź załatwiać interesy na mieście. Biada tym, którzy staną na twej drodze. Przemalowanie auta i układy z FBI zagwarantują ci bezpieczeństwo. Od teraz gangsterskie porachunki, amerykański styl życia, kopce dolarów, nietuzinkowe wybuchy i auta terenowe staną się twym chlebem powszednim. Wejdź do szalonego świata żądzy i niemoralności. Witaj w przestępczym świecie GTA!

[half]gtasa1[/half] [half_last]gtasa2[/half_last]

To wszystko od teraz na wyciągnięcie kciuka (TouchID) w AppStore . Z okazji dziesiątych urodzin gry, producent  Rockstar Games przygotował promocyjne ceny na całą trylogię. 🙂

[appstore id=763692274]

[appstore id=578448682]

[appstore id=479662730]

[source name=AppStore url=https://www.apple.com/pl/itunes/]

To Top