Informacje i nowości

Tim Cook o Apple Watch: Będziesz go „nakręcał” codziennie ładując

Tim Cook w trakcie wystąpienia na Konferencji Technologicznej WSJD w Laguna Beach skomentował kilka bieżących tematów, m.in. Apple Watch.

CEO Apple powiedział, że cała firma jest podekscytowana nadchodzącym momentem wejścia na rynek Apple Watch’a, a on osobiście jest pod wrażeniem tego jak Jonathan Ive wraz z zespołem świetnie przewidzieli nadchodzący trend i to, że byli w stanie zrozumieć, jak powiedział, że:

Coś co nosisz na sobie jest rzeczą osobistą i nie może być dziwaczne i przeznaczone tylko dla maniaków.

apple watch

Tim poruszył też kwestię dotyczącą akumulatora w urządzeniu naręcznym Apple, która wcześniej została przez giganta z Cupertino przemilczana, powiedział, że użytkownicy będą tak intensywnie z niego korzystać, że trzeba będzie ładować go każdego dnia:

Będziesz go „nakręcał” codziennie ładując.

Kwesta baterii w Apple Watch była poruszana jeszcze przed jego prezentacją. Media donosiły o tym, że Apple ma problem z osiągnięciem czasu pracy urządzenia dłuższym niż jeden dzień – dlatego zaprojektowano wygodny system jego ładowania. System ładowania na magnetyczny zatrzask, podobny jak w złączu zasilacza MagSafe w MacBookach, ma ułatwiać tą czynność. Oficjalnie Apple nie odnosi się do kwestii baterii w Apple Watch, prawdopodobnie wstrzymuje się z tym do czasu zakończenia pracy nad oprogramowaniem nowego gadżetu.

Apple Watch, jeszcze zanim wszyscy poznali jego nazwę, stało się urządzeniem wzbudzającym wielkie zainteresowanie fanów marki i nie tylko. Czy na podstawie tego co zobaczyliśmy na konferencji 9 września można już stwierdzić, że spełnił oczekiwania? Jakie jest Wasze zdanie? Czekacie na to urządzenie? Podzielcie się proszę opinią. Pozdrawiam!

[source name= MacRumors url=http://www.macrumors.com/2014/10/28/tim-cook-on-apple-watch/]

To Top