Plotki

Nowa płyta Beyonce? iTunes znowu pierwszy

Beyonce doceniona przez Apple.

Fani kultowej Beyonce posiadający sprzęty Apple mogą już zacierać ręce na najnowszą płytę piosenkarki, która w sklepach stacjonarnych ukaże się, jak już teraz wiemy dopiero 25 listopada. Apple jak zawsze zaskakuje swoich klientów. Tym razem do sieci wyciekły zdjęcia ukazujące tracklistę niezapowiedzianej wcześniej płyty Beyonce.

[half]10987-3537-141103-Beyonce-l[/half] [half_last]index_itunes_giftcards[/half_last]Z dodatkowych informacji wynika, iż gwiazda podjęła współpracę z takimi artystami jak Justin Timberlake, Rihanna i Niki Minaj. Poprzednie albumy Beyonce biły rekordy sprzedaży w historii iTunes, dowodem tego jest album „Volume 2”. Użytkownicy urządzeń Apple mogą czuć się wyróżnieni gdyż płyta ukaże się w sklepie muzycznym Apple przed oficjalną premierą. Jak donoszą zagraniczne portale, fani tej piosenkarki nie będą musieli czekać do 25 listopada. iTunes umożliwi zakup albumu już dwa tygodnie wcześniej. Nowa płyta Beyonce nadciąga, a my przekonamy się czy plotki okażą się trafne.

Moimi oczami:

Nie jestem w prawdzie wielkim fanem artystki, skupiam się bardziej na stronie technicznej i tu poświęcę chwilę polityce Apple. Wzbudziła bowiem moje zainteresowanie, w przypadku wcześniejszego wydania „produktu”, który jest mocno oczekiwany. Dzięki takim stałym zabiegom firma wiele by zyskała zachęcając do zakupów przedpremierowym materiałem, popularnych jak również dobrze zapowiadających się artystów, czyniąc swój muzyczny market prawdziwie bezkonkurencyjnym.

[source name=Entertainment url=http://entertainment.suntimes.com/music/new-beyonce-album-soon/]

 

To Top