Informacje i nowości

YouTube Music Key czyli streaming muzyki od Google

Jak możemy wyczytać na blogu YouTube firma Google oficjalnie zapowiedziała usługę służącą do streamingu muzyki która będzie się nazywać Youtube Music Key.

Po ogromnym sukcesie jakie odnoszą między innymi tak potężne platformy jak Spotify, Wimp, Deezer alternatywa od Google będzie specjalną ofertą dla użytkowników dobrze znanego wszystkim YouTube’a, która pozwoli słuchać muzyki bez reklam oraz w trybie offline. Aplikacja dodatkowo otrzyma odtwarzanie utworów muzycznych w tle. Ta usługa ównież będzie działać na zasadzie wykupienia abonamentu miesięcznego którego wartość początkowo ustalono na 7,99 dolara ale z czasem cena ma wzrosnąć do 9,99. Atutami tej usługi ma być przede wszystkim wysoka jakość dźwięku, a także dostęp do ogromnej bazy wideo, co jest główną przewagą nad obecną już konkurencją.

Początkowo serwis będzie dostępny tylko w wersji beta, a osobom którym uda się uzyskać do nich dostęp będą mogły korzystać z niego za darmo przez pierwsze pół roku. Niestety problemy w tym, że firma Google zastosowała praktykę zaproszeń dla osób które otrzymają możliwość testowania usługi Youtube Music Key.

A tak swoją aplikację prezentują sami jej twórcy:

[youtube id=pMQxeb5ERps]

[source name=”YouTube Official Blog” url=http://youtube-global.blogspot.com/2014/11/youtube-music-2014.html]

To Top