Aplikacje na iOS i OS X

Nowości aplikacji dla iOS. Tydzień 46. KONKURS!

Mamy za sobą kolejny tydzień i kolejne ciekawe nowości. Przygotowaliśmy wystrzałowe zestawienie najlepszych aplikacji zeszłego tygodnia, według serwisu AppleCenter. Dzisiaj pod redakcyjną lupę wzięliśmy Toca Nature, edjing -Dj Music Mixer Console i dodatek dla kochających zdjęciaPhoto Editor by  Aviary. Przed Wami nowości aplikacji dla iOS.

Toca Nature

Pobrałem sobie aplikację, od której nie oczekiwałem zbyt wiele. Okazała się jednak dla mnie małym „odkryciem”. Jest magiczna. Wszystko zaczyna się od Twojego dotyku. Twórzysz naturę, będąc świadkiem jej rozwoju. W aplikacji stajemy się w stwórcą biosfery i małego świata. Tworzymy podłoże, na którym sadzimy lub wycinamy drzewa, budujemy zbiorniki wodne i osiedlamy zwierzaczki, które później dokarmiamy. Zbieramy grzyby i owoce. Jestem zauroczony klimatem tej aplikacji. Uspokajające odgłosy natury i zachowana zmienność pór dnia, pozwalają się niesamowicie zrelaksować. Polecam każdemu tę przyjemną i lekką produkcję. Swoją drogą, zobaczcie, jak karmiłem liska chytruska, rybką gdy był głodny.

[third]nature2[/third] [third]nature1[/third] [third_last]nature3[/third_last]

[youtube id=GoSm63_lQVc]

[appstore id=893927401]


edjing – Dj Music Mixer Console

Dostajemy standardowy Dj-ejski deck, możemy zmieniać skiny i efekty, oczywiście dokupując je w rozszerzeniach aplikacji. Oprogramowanie obsługuje nasze utwory muzyczne i ulubione playlisty. Muzykę możemy miksować dokładając skrecze, pętle i inne disco-bajery. Okładka pojawia się w miejscu cyfrowego „winylu” i urozmaica tę aplikację. Bardzo przydatna na imprezach w celu zachowania ciągłości brzmienia. Od teraz, już nigdy nie nastanie niekomfortowa cisza. Polecam. Pełna wersja w promocyjnej cenie 8 euro.

[third]dj1[/third] [third]dj2[/third] [third_last]d3[/third_last]

[appstore id=493226494]


Photo Editor by Aviary

Darmowe narzędzie efektów fotograficznych i edycji obrazu. Jak to zwykle bywa, o standardowych opcjach w pakiecie „free”, z możliwością płatnego rozszerzenia bardziej zaawansowanych dodatków. Aplikacja daje nam możliwości edycji, testowania i podglądu fotografii. W pasku narzędzi znajdziemy takie opcje jak efekty tematyczne, ramki, naklejki, zmianę orientacji, przycinania, rozjaśniania, regulacji kontrastu i ostrości, eskalacji kolorów, skupienia, rozmycia tła, retuszu, rozmycia, narzędzia do rysowania na obrazie, dodawania tekstów i „memów” na edytowanym obrazie. Warto pobrać, kiedy jest darmowe. Zakładam, iż producent w miarę wzrostu popularności, nałoży symboliczne opłaty za aplikacje. Każdy foto-amator musi sprawdzić to narzędzie.

[third]photo1[/third] [third] photo3[/third] [third_last]photo2[/third_last]

[appstore id=527445936]


 

Mały konkurs na koniec: Trzy pierwsze osoby, które rozwiążą ukryty wyżej rebus, odpowiadając w komentarzu i udostępniając post na Facebook’u, otrzymają darmowy kod na aplikację „Tomcio Paluch – Bajka i Gry”. Miłej zabawy 🙂

[appstore id=928978306]

[source name=iTunes url=https://www.apple.com/pl/itunes/charts/free-apps/]

To Top