Aplikacje na iOS i OS X

Things – aplikacja do zadań specjalnych. Za darmo!

Things – czyli jedna z najpopularniejszych aplikacji umożliwiających zarządzanie listami zadań i projektów jest dostępna zupełnie za darmo i to wszystko z okazji Święta Dziękczynienia obchodzonego dzisiaj w Stanach Zjednoczonych. Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach, zarówno na iPhone’a (normalna cena – 8,99 euro) jak i iPada (normalna cena – 17,99 euro).

Things jest wyznacznikiem jakości wielu programów typu GTD (menadżerów zadań). Łatwa organizacja zadań, szybka synchronizacja pomiędzy naszymi urządzeniami wykorzystując chmurę działa świetnie. Things jest także dostępne w wersji na Mac’a (ta wersja jest 30% tańsza) przez co cały pakiet na wszystkie platformy dla urządzeń Apple możemy mieć w cenie tej jednej aplikacji tj. 30,99 euro.

Promocja na te aplikacje będzie trwać przez okrągły tydzień czyli do 27 listopada. Gorąco polecam zwłaszcza osobom które w natłoku obowiązków chcą odpowiednio zapanować nad wszystkimi sprawami w stylu „Getting Things Done” – kończąc wszystkie zaplanowane zadania.

[appstore id=284971781]

[appstore id=364365411]

[appstore id=407951449]

[source name=iMore url=http://www.imore.com/things-iphone-and-ipad-available-free-app-store-week]

 

To Top