Gry na iOS i OS X

Nowości gier dla iOS. Tydzień 48

Czołem Przyjaciele.

Znów załoga AppleCenter przygotowała dla Was, to co naszym zdaniem warto ściągnąć i w co warto zagrać. Po męczącym dniu można przy tych produkcjach nieźle się rozerwać. W wolnej chwili kiedy szef nie patrzy, a w pracy wieje chłodem i nudą oddamy się chwili relaksu bez reszty. Mamy ten komfort, że u nas w redakcji nudno nigdy nie jest, ponieważ nasza praca właśnie polega na testowaniu aplikacji i sprawdzaniu nowości technologicznych ze świata Apple. Więc albo zmieńcie pracę, albo dołączcie do ekipy AppleCenter. Przed Wami nowości gier dla iOS.

[appstore id=924373886]

W grze sterujemy skocznymi kwadratowymi zwierzaczkami. Nasi przyjaciele robią co mogą by przeżyć. Dwoją i troją, aby przedrzeć się na drugą strone ruchliwej ulicy. Wspomnienia fanów Froggera na pewno odżyją. Gra widziana z górnej perspektywy. Całość rozgrywki usprawnia masa dodatków i bonusów. Losowanych w trakcie zabawy. Tradycyjnie, im dłuższy dystans przebędziemy tym wyższy wynik i lepszy skill. Uczy zręczności i mocno wciąga. Polecamy.

[third]Crossy_Road_2[/third] [third]Crossy_Road_1[/third] [third_last]Crossy_Road_3[/third_last]


[appstore id=739773583]

Zbuduj swoje imperium, rozwijaj miasto i panuj nad swoją kolonią. Tylko Ty się liczysz. Z prawdziwą władzą wykonawczą, buduj naprawiaj i władaj swoimi ziemiami. Sam decydujesz czy lud cie pokocha czy znienawidzi. Rozwiń żagle fantazji i stań się wszechmocny. Jednak kto nie ryzykuje, nie pije szampana więc bądź roztropny i działaj zgodnie z intuicją. Piękna grafika sprawi, iż sprzędzisz wiele godzin przed ekranem swojego urządzenia. Zapraszamy.

[third]Anno_2[/third] [third]Anno_1[/third] [third_last]Anno_3[/third_last]

 


[appstore id=922621329]

Kolejna skoczna i wciągająca gra, w której sterujemy postaciami znanymi z produkcji Warner Bros. Tym razem nasz skoczek ubrany w strój batmana przemierza rewiry Gotham. Na jego drodze czekają nikczemni złowrodzy przeciwnicy. Mechanika znana z Icy Towera. Im wyżej tym lepiej, szybciej i trudniej. Standardowo dodatkowe boost’y i bonusy ułatwiają rozgrywke i napędzają dodatkowe punkty. Nie sposób się oderwać.

[third]Doodle2[/third] [third]Doodle[/third] [third_last]Doodle-3[/third_last]

 

 

To Top