Sprzęt Apple i akcesoria

Muzyczna czapka, rękawiczki dotykowe. Zima nam nie straszna

Dbaj o zdrowie.

Wielkimi krokami idzie do nas okrutna zima. Dzisiaj pierwszy raz w roku, za oknem mróz wybielił krajobraz. Postanowiłem więc dać naszym kochanym czytelnikom trochę ciepła. Chłód i srogie mrozy nam nie straszne z pakietem gadżetów, które dzisiaj dla Was przygotowaliśmy. Pamiętam czasy szkoły średniej kiedy przemieszczając się w zimie autobusami marzły uszy,  leciał katar i muzyka w uszach na okrągło. Oczywistym jest, iż nikt nie zabraniał zakładania czapki. Ale jak każdy nastoletni buntownik wie, bez czapki można się rozchorować i przynajmniej można liczyć na zwolnienie lekarskie.

Czapka Muzyczna Cellularline.

Drodzy rodzice macie pewność, że Wasze pociechy prezentowaną czapkę, będą nosić na okrągło. Mowa o muzycznej czapce firmy Cellularline. Czapka sprawdza się bardzo dobrze jeśli chodzi o właściwości termoizolacje. Jest ciepła wygodna przy tym ma uniwersalny fason. Środek jest dodatkowo wyściełany pluszem co czyni ją niezwykle komfortową. Od strony muzycznej? Nie jest to szczyt możliwości dla melomana, ale w końcu nie można wymagać zbyt wiele od czapki ze słuchawkami w cenie 100 zł. Głośniki nie urywają głowy basem, ale dźwięk jest wyraźny i czysty. Zakładam, że materiał po części tłumi działanie słuchawek, które wewnątrz pomiędzy wełną a pluszem, są doczepione rzepem.  Mamy możliwość kontroli dziwięku z dołączonego pilota. W zestawie dołączony jest kabel z mikrofonem i pilotem oraz adapter jack, dla niestandardowych rozwiązań telefonów Nokia i Samsung. Wygodne jest też rozwiązanie pozwalające odpiąć kabel od czapki, czy też możliwość odczepienia głośniczków aby wyprać materiał w razie potrzeby.

[half]IMG_0014[/half] [half_last]IMG_0016[/half_last]

[half]IMG_0032[/half] [half_last]czapka_muzyczna_3[/half_last]

 Plusy:

+wygoda i komfort
+jakość materiału
+pomysł
+kompatybilność z każdym sprzętem audio
+cena

Minusy:

– audio nie zabija
– kiepskiej jakości przewody

Rękawiczki dotykowe iGloves.

Nie można zapomnieć o rękawiczkach dzięki, którym bez potrzeby ściągania obsłużymy swój dotykowy telefon. Wygodne ciepłe i przy okazji niedrogie. Za parę zapłacimy od 30 do 50 zł. Idealne w połączeniu z dużym wyświetlaczem naszego nowego iPhone’a, i czapki Cellularline. Działają całkiem precyzyjnie przy tym mamy wybór 4 rozmiarów i różnych kolorów. Świetne rozwiązanie na prezent. Już nie musisz marznąć.

[half]IMG_0036[/half] [half_last]IMG_0034[/half_last]

[source name=Własny url=http://applecenter.pl]

To Top