Aplikacje na iOS i OS X

Nowości aplikacji dla iOS. Tydzień 48

Zapraszamy!

Standardowo pod koniec przemijającego weekendu, załoga AppleCenter wybiera dla Was, naszym zdaniem najlepsze nowości w App Store. Aplikacje, o których mówi się dużo, i o tyle samo rozszerzające funkcjonalność naszego iPhone’a. Recenzje aplikacji czas zacząć.

[appstore id= 486811622]
Kapitalna aplikacja zapraszająca nas do krainy miksologii. Możliwości tej produkcji wręcz zdumiewają. Od teraz świat alkoholi jest na wyciągnięcie dłoni. Mamy dostęp do przepisów wszystkich koktajli świata. Możemy filtrować je po mocy procentów i dobierać wedle smakowych preferencji. Śliczne grafiki podpowiadają nam jak drink powinien wyglądać i czym go dekorować. Aplikacja oferuje również wybór składników które posiadamy, i pokaże nam co możemy z nich wymiksować. Nie oceniona w pracy za barem jako kompendium wiedzy, oraz informator odnośnie aktualnych trendów. Jako barman jestem nią zachwycony. Laik odnajdzie tutaj wszystko czego potrzebuje. Profesjonalista zakocha się w prostocie i doceni świetnie wykonaną aplikację.

[third]screen568x568[/third] [third]screen568x568-1[/third] [third_last]screen568x568-2[/third_last]

 

[appstore id= 725401575]

Nareszcie dzwonki na wyciągnięcie ręki. W  aplikacji baza danych najlepszych utwórów. Możliwość wybierania i przycinania piosenek do momentów, które nas interesują. Aplikacja cieszy się dużą popularnością gdyż rozwiązała problem związany z tworzeniem niestandardowych dzwonków i melodii na urządzeniu iPhone. Zapraszamy do pobierania. Jak dobrze zauważył nasz czytelnik Pixel, niestety nadal musimy podpinać urządzenie do iTunes aby wgrać dzwonek.

[third]screen568x568-8[/third] [third]screen568x568-7[/third] [third_last]screen568x568-6[/third_last]

[appstore id=611212857]

Przed Wami na deser aplikacja polskiego dewelopera Kamila Lodzińskiego. Jest to katalog najatrakcyjniejszych cen przelotów. Aplikacja sama nam przypomina o super ofertach i promocjach więc jeśli planujesz świąteczny wyjazd do ciepłych krajów ten programik jest dla Ciebie absolutnie obowiązkowy. Już nie przegapimy wycieczek last minute, nie spóźnimy się na samolot i nie rozczarujemy się hotelem. Przy każdej ofercie poczytamy wiele na temat interesujących nas przelotów. Rzetelne opisy i fachowe doradztwo sprawią, że na pewno znajdziesz coś dla Siebie.

[third]screen568x568-4[/third] [third]screen568x568-3[/third] [third_last]screen568x568-5[/third_last]

To Top