Aplikacje na iOS i OS X

Najlepsze aplikacje dla iOS. Tydzień 1

I stało się. W naszym rankingu jedyneczka pojawiła się za tygodniem, a więc ranking aplikacji i gier w 2015 roku startuje od nowa. Już nigdy więcej nie zainstalujecie nudnych i niepotrzebnych aplikacji. Z AppleCenter dostaniecie zawsze świeże, zawsze przyjemne i najbardziej opłacalne aplikacje. Sprawdzone, pobierane przez miliony. Po prostu najlepsze aplikacje dla iOS. Zapraszamy.

[appstore id=916366645]

Tworząc, wyzwól w sobie artystę – gdziekolwiek, kiedykolwiek chcesz. Potężne narzędzie dla uzdolnionych plastynczie i kreatywnych ludzi. Cała gamma narzędzi pozwoli nam tworzyć piękne baśniowe grafiki. Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Narzędzie dedykowane dla amatorów i profesjonalistów. Jeśli jesteś mistrzem Photoshopa to narzędzie zrobi na Tobie ogromne wrażenie. Mam nadzieję, że się przyda.

[third]screen322x572[/third] [third]screen322x572-1[/third] [third_last]screen322x572-2[/third_last]

[appstore id=390436752]

Czy jesteśmy sami we wrzechświecie? W tej aplikacji nie znajdziecie odpowiedzi na to pytanie, ale z pewnością będzieci mogli poznać nasz kosmos, blizeż i dokładniej. Prawdziwa gradka dla poszukiwaczy przygód. Sprawdzi się jako profesjonalne narzędzie dedykowane dla miłośników astronomii. Nieocenione przy pomocy znajdowania obiektów i ciał niebieskiech nocnego nieboskłonu. Podczas obserwacji nieba aplikacja Astronomy będzie waszym najlepszym przewodnikiem.

[third]screen568x568[/third] [third]screen568x568-2[/third] [third_last]screen568x568-1[/third_last]

[appstore id=382002079]

Mamy dzisiaj rozrzut w różnych dziedzinach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Tym razem przyjrzeliśmy się aplikacji dla fanów football’u. Można doszukać się wielu przydatnych funkcji. Jeśli bawimy się zakładami z pewnością aplikacja może przydać się w analizach. Program pomoże wybrać najlepszy typ na kolejne spotkanie. Już nigdy nie opuścisz meczu swojej ulubionej drużyny, aplikacja przypomni Ci o nim odpowiednio wcześniej, abyś zdążyć kupić czipsy, piwo i paluszki.

[third]IMG_0101[/third] [third]IMG_0100[/third] [third_last]IMG_0102[/third_last]

[source name=AppleCenter url=http://applecenter.pl]

To Top