Informacje i nowości

Sprzedaż Apple Watch ruszy prawdopodobnie w marcu

Apple kończy prace nad oprogramowaniem do wyczekiwanego Apple Watch. Wszystko podobno jest na dobrej drodze do rozpoczęcia sprzedaży w USA pod koniec marca. Firma wcześniej informowała o wejściu na rynek swojego urządzenia naręcznego początkiem 2015 r – „Early 2015”, jednak już w tamtym roku wiceprezes do spraw sprzedaży detalicznej Apple Angelina Ahrendts informowała pracowników żeby byli przygotowani na start dystrybucji Apple Watch wiosną, wraz z nadejściem chińskiego Nowego Roku.

Źródła mówią, że Apple planuje w dniach od 9 do 16 lutego przeprowadzić szkolenia kierowników stacjonarnych salonów sprzedaży Apple Store. Jedna lub dwie osoby z każdego sklepu ma być oddelegowana do Cupertino celem zapoznania się z Apple Watch i jego możliwościami. Wiedzę, którą posiądą mają następnie przekazać reszcie pracowników danego sklepu.

Jak to Giganci z Cupertino robią, że nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów dotyczących Apple Watch, a już miliony ludzi na świecie jest zdecydowanych na jego zakup? Najgorsze jest to, że i na mnie ta magia działa…;) A Wy planujecie zakup Apple Watch?

[source name =9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/01/06/apple-watch-launch/]

To Top