Informacje i nowości

Bandstand- stacja dokująca dla Apple Watch

Podczas gdy wyczekujemy premiery Apple Watch, garstka producentów akcesoriów na tegorocznych targach Consumer Electronics Show w Las Vegas, wprowadziła nowe akcesoria do nadchodzącego SmartWatch’a od Apple. Wśród nich Standzout jest jednym z faworytów w zakresie ładowania i dokowania nadchodzącego urządzenia, swojej premiery doczekała się podstawka ładująca o nazwie „Bandstand”.

Wykonanie.

Wynalazek wyposażono w platformę obrotową, dzięki której ekran zegarka może być ustawiony pod optymalnym kątem. Wbudowana dioda LED z regulacją jasności sprawia, że ​​łatwo znajdziemy dok po zmroku. Akcesorium łączy walory estetyczne ze zintegrowaną stacją ładującą, i hubem na kilka portów usb. Bandstand jest ciężki i solidny. Standzout twierdzi, że dok celowo został zaprojektowany w ten sposób, aby uniemożliwić podniesienie stacji ze stołu, gdy chcielibyśmy chwycić Apple Watch. Stand jest wykonany z aluminium by designem dopasować się do produktów Apple. Choć sam osobiście usunął bym wszystkie pomarańczowe wykończenia, to konstrukcja wydaje mi się uzasadniona potrzebą eksponowania piękna Apple Watch’a. W ciągu najbliższych kilku lat sam pomysł może zyskać na popularności, a co za tym idzie sam produkt może ewoluować w lepszym kierunku. Nie wykluczone, że Apple popracuje nad projektem swojej oryginalnej podstawki pod Apple Watch.

[half]wpid-Photo-20150105152743564-001[/half] [half_last]standzoutbandstand[/half_last]

Bandstand ma być dostępny wkrótce po premierze Apple Watch, którego z kolei spodziewamy się końcem marca. Firma nie podała żadnych szczegółowych informacji o dostępności lub cenach. W ciągu najbliższych tygodni powinniśmy zobaczyć też inne akcesoria dla zbliżającego się wielkimi krokami Smart Watch’a od Apple, więc czekamy cierpliwie.

[youtube id=84_HEfyXmzs]

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/01/08/standzout-bandstand-apple-watch-dock/]

To Top