Informacje i nowości

Klon Apple Watch na targach CES w Las Vegas

Podczas gdy nie znamy jeszcze nawet oficjalnej daty rozpoczęcia sprzedaży urządzenia naręcznego Apple Watch, na targach CES w Las Vegas, w chińskich pawilonach, położonych trochę na uboczu, już można było obejrzeć jego klony. Najodważniejszy egzemplarz pochodził ze stosunkowo małej fabryki Shenzhen Hyperdon Technology.

Respondent serwisu Mashable kupił takiego smart watch’a, udającego produkt Apple, za 27 $. Pierwszy kontakt z nim opisuje następująco:

Ekran zegarka jest widoczny tylko kiedy go odblokujemy, a wiele z ikon na pulpicie głównym jest dokładną kopią z  Apple Watch. Parowanie go przez bluetooth z moim telefonem wymagało kilku podejść ale kiedy już się udało byłem w stanie wykonywać połączenia telefoniczne za pośrednictwem zegarka jak również czytać wiadomości i odtwarzać muzykę. To coś nawet wibrowało kiedy ktoś do mnie zadzwonił! Smart watch posiada również krokomierz, stoper, budzik i funkcję o nazwie Anti lost, początkowo nie wiedziałem co ona oznacza ale po chwili zorientowałem się, że urządzenie informuje mnie gdy utracone zostaje połączenie bluetooth z moją słuchawką. Zegarek ładuje się za pomocą kabla USB. Producent deklaruje czas pracy na baterii nie krótszy niż 180 godzin – ale tego jeszcze nie zdążyłem sprawdzić.

Respondent Mashable dodał, że przedstawiciel chińskiej firmy przez całą rozmowę miał na oczach okulary przeciwsłoneczne….kulturka 😉

Poniżej zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć tego produktu. Czy ktoś z Was skusiłby się na jego zakup za 100 zł?

fake_chinese_apple_watch-16 Fake_Chinese_Apple_Watch-12 Fake_Chinese_Apple_Watch-5-1 Fake_Chinese_Apple_Watch-13-1 Fake_Chinese_Apple_Watch-11 Fake_Chinese_Apple_Watch-4 fake_chinese_apple_watch-8

 [source name= mashable url= http://mashable.com/2015/01/08/fake-apple-watch-ces/#_]

To Top