Informacje i nowości

Sklep Apple zrabowany! Zobacz szokujące nagranie

W Sierpniu 2012 roku, w mieście Temecula w stanie Kalifornia, miało miejsce szokujące przestępstwo. W jednym z firmowych sklepów Apple, odbył się makabrycznie nieudolny napad. Dwóch śmiałków wpadło na pomysł by wjechać do sklepu przez szybę główną i skraść sprzęt, który miał im przynieść fortunę. Odkopuję temat, jako ciekawostkę.

Zwrot akcji.

Okazało się, że konstrukcja szyby pozwoliła mężczyznom wjechać do środka , ale chwilowo zablokowała możliwość wyjścia. Bandyci utknęli w salonie bez możliwości ucieczki. Kierowca samochodu zaczął więc wykonywać odważne manewry niszcząc sprzęt wart prawie 600 tys $. Dodatkowo uszkodził jak mniemam karoserię auta na grube tysiące, o ile nie było kradzione. Wspólasowi udało się zrabować kilka iPhonów i zwiać po tym jak zobaczył kierowce w tarapatach. Po kilku próbach złodzieje zbiegli z miejsca zbrodni, pozostawiając doszczętnie zniszczony sklep Apple.

[half]1347863256_freakstore-2[/half] [half_last]robo-apple-store-california-4[/half_last]

[youtube id=yp4fckfT9VA]

Głupota do potęgi.

Gdy rabusie zorientowali się, że zgubili tablicę rejestracyjną w sklepie. Postanowili do niego wrócić aby zatrzeć po sobie ślady. Policja już na nich czekała. Wpadli przez własną nieudolność, głupotę i brak skrupułów. Profesjonaliści jakich mało.

[source name=DailyMail url=http://www.dailymail.co.uk/news/article-2203376/Incredible-surveillance-video-shows-robbers-smashing-BMW-Apple-store-grabbing-goods-getting-trapped-inside-shop.html]

 

To Top