Informacje i nowości

Jak wygląda MacBook po upadku z 300 metrów?

Wyobraź sobie, że lecisz nisko i spokojnie swoim małym, sportowym samolotem. Szybujesz, gdzieś nad Południową Afryką z prędkością bliską 200 km/h. Podziwiasz i napawasz się pięknym widokiem na wszystko co na dole. Czysta przyjemność…przynajmniej do czasu gdy pojawiają się turbulencje, samolot ulega wpływom wiatru i przechyla się tak niespodziewanie, że torba z MacBookiem Air wylatuje przez lufcik w drzwiach, który powstał na skutek mocnych wstrząsów. Komputer spada i pozostaje mu 300 metrów do nagłej śmierci.

Dokładnie taką przygodę przeżył jeden pilot, dla którego ta historia zakończyła się jednak szczęsliwie. Wylądował cały i zdrowy ale co ciekawe jego ukochany MacBook cudownie przeżył upadek z 300 metrów! Radując się tym faktem, szczęśliwiec opublikował kilka zdjęć wciąż działającego laptopa, dumny, że jego egzemplarz to prawdziwy twardziel.

Rolnik, który usłyszał świst powietrza, spojrzał w gorę i zobaczył jak w jego stronę zmierza jakiś mały obiekt. Była to właśnie czarna torba z MacBookiem. Widział jak upada wprost na jego pole. Podszedł do niej i znalazł w środku komputer, licencję pilota i książkę lotów. Za pośrednictwem internetu odnalazł pilota i zwrócił mu jego własność.

s68VyFT-640x480 89gU0gh-640x480

Wierząc powyższej historii nasuwa się pytanie. Jakiej firmy była torba, w której ocalał MacBook ? Niestety nie znamy odpowiedzi. Trzeba również powiedzieć, że wyjątkowo dobrze zniósł lot, w końcu to przecież MacBook AIR 😉

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/311526/macbook-air-fell-1000-feet-survived/]

 

To Top