Gry na iOS i OS X

The Sims 4 dostępne na komputery Mac

Jedna z najpopularniejszych gier firmy EA nareszcie doczekała się swojej wersji na system operacyjny Mac OS X. Mowa tutaj oczywiście o grze the Sims 4. Z pozoru prosta gra, która pozwala nam sterować wirtualnym bohaterem, dostarczając przy tym wiele godzin rozrywki w symulatorze życia codziennego.

W najnowszej już 4 części gry nie otrzymujemy wielu zmian w samym modelu rozgrywki, twórcy stawiają tutaj nacisk na powolną ewolucję już wcześniej sprawdzonych rozwiązań. W trakcie gry jak to przystało na każdą część opiekujemy się rodziną wirtualnych Simów, zapewniając im wszystkie potrzeby materialne. Tutaj mamy spore pole do popisuj gdyż od samego początku mamy kontrolę nad wszystkim: tworzymy każdego z bohaterów, projektujemy ich dom, a nawet ogród. Oczywiście ograniczeniem są tutaj pieniądze, które tak jak to bywa w realnym życiu też musimy zdobyć chodząc do pracy. Tak twórcy prezentują możliwości 4 części the Sims:

[youtube id=z00mK3Pxc8w]

Polecam wszystkim wielbicielom serii, samą grę możecie bezpośrednio kupić i pobrać za pomocą platformy Origin, przechodząc pod ten link.

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2015/02/17/eas-the-sims-4-now-available-for-mac/]

To Top