Co słychać u konkurencji

Zyskaj nawet 200GB w OneDrive na dwa lata!

Microsoft sprawił miłą informację posiadaczom OneDrive, czyli rownież i mi ponieważ chmura Microsoftu, jak na ironię, integruje moje sprzęty Apple, i jeszcze jeden komputer z Windows 8. Ale do rzeczy. Są dwie „promocje”, gdzie każda aktywuje 100GB. Pierwszą porcją stu gigabajtów nakarmimy się tutaj. Należy zalogować się swoim kontem Microsoft i pozwolić na połączenie się OneDrive Preview z twoim kontem Microsoft. Po wszystkim dostaniemy komunikat o poprawnym dopisaniu naszych 100GB na dwa lata:

onedrive 2

Z kolei drugą porcją stu gigabajów karmią tutaj. Jest to najprzyjemniejsza informacja dla użytkowników Dropboxa, ponieważ to głównie do nich tyczy się ta promocja. Wystarczy połączyć Dropboxa ze swoim kontem Microsoft, wpisać w swoje konto Dropbox plik OneDrive_GetStarted.pdf. Po tej operacji nasze konto zawita drugie 100GB.

Onedrive 1

 

Żeby nie było to, ze to co napisałem wyssane jest z palca, łapcie screenshota z mojego konta OneDrive:

onedrive 3

Biorąc pod uwagę, że na start otrzymujemy tylko 15GB, to dodatkowe 200GB bardzo zwiększa nasze zasoby. Aha! Jeżeli czas promocji upłynie, to nie martwcie się o swoje pliki. One zostaną tylko zostanie zabronione dodawanie następnych.

 

To Top