Gry na iOS i OS X

Najnowsze gry na iOS. Tydzień 8

Cześć! Z początkiem nowego tygodnia tradycyjnie przegląd gier z samej góry listy w AppStore. Przez cały tydzień na szczyt wspinały się różne mobilne aplikacje, a my wybraliśmy trzy. Zdaje się, że podium dla tych różnych od siebie gatunków jest całkiem zasłużone. Oto najnowsze gry na iOS. 

[appstore id=789356890]

Produkcja przyjemna i nie skomplikowana, klimat gry osadzony w przyszłości, a jak to często bywa tego typu gatunki prezentują nam całą masę rzeczy nie z tego świata. Tym razem sterujemy ultraszybkimi ścigaczami na zaprojektowanych dla nich torach wyścigowych. Dopracowana grafika dostarcza masę frajdy, a przez dynamikę i przyspieszenie w samej grze zalewa nas moc adrenaliny. AG Drive to z pewnością gra z pazurem.

[third]ag_drive_2[/third] [third]ag_drive_3[/third] [third_last]Ag_drive_1[/third_last]

[youtube id=xF-sBQG_bgg]

[appstore id=680624697]

Jeśli kręcą cię chmary zombiaków, ten tytuł bardzo przypadnie Ci do gustu, i choć nie ma sensu doszukiwać się arcydzieła w samej grze, to studio proletariat można śmiało pochwalić za wyciągnięcie ręki w kierunku fanów wszelkiego rodzaju Slasherów. Tak moi drodzy fioletowo brunatne płyny ustrojowe żywych trupów, tryskają po całym ekranie, a my uzbrojeni po zęby w siekiery, giwery i resztę arsenału, staramy się odeprzeć ich nędzne ataki. Ale uwaga w tej rozgrywce role się odwracają. Możemy sterować chmarą zombiaków i nasycić puste żołądki świeżym mięskiem. Do dzieła kochani.

[fourth]world_zombination_1[/fourth] [fourth]world_zombination_2[/fourth] [fourth]world_zombination_3[/fourth] [fourth_last]world_zombination_4[/fourth_last]

[youtube id=2SmXAaASxWY]

[appstore id=950812012]

Na sam koniec, niewymagająca i pozwalająca się odstresować gra. Sterujemy narciarzem w rysunkowym świecie. Naszym zadaniem jest zbierać świecące kółeczka, i ocalić swoje życie unikając przeszkód i przepaści. Klimat  troszkę mdły i nie urywający głowy, ale grywalność z pewnością pociągnęła za sobą miliony graczy. Tak trzeba przyznać gra na prawdę wciąga, choć nie jest to zasługa fabuły. Mimo wszystko tytuł znalazł się wysoko w rankignu AppStore. Jak widać gry odmóżdżające stają się coraz bardziej popularne.

[third]altos_adventure_1[/third] [third]altos_adventure_3[/third] [third_last]altos_adventure_2[/third_last]

[youtube id=Wk5JupHelAg]

[source name=AppStore url=https://itunes.apple.com/pl/genre/ios/id36?mt=8]

To Top