Koncepty i wizualizacje

Apple Watch vs Pebble – oczami Martina Hajek’a

Pierwsza sprzedaż zegarka Apple Watch zbliża się wielkimi krokami i wszyscy się zastanawiają czy nowa seria produktów firmowanych nadgryzionym jabłkiem również zamiesza na rynku urządzeń elektronicznych.

Wracając do zegarków raptem trzy dni temu firma Pebble zaprezentowała swój nowy model, którego główna różnicą od poprzednika będzie zastosowany kolorowy wyświetlacz e-paper oraz wprowadzony zostanie nowy interfejs Timeline.

Martin Hajek znany na całym świecie grafik, wykonał kolejny rendering graficzny i tym razem porównał zegarek Apple Watch z najnowszym Pebble Time. A efekt wygląda następująco:

 

Wielkość wyświetlacza, odpinane wymienne opaski wszystko to strasznie do siebie upodabnia oba urządzenia. Oczywiście patrząc na perfekcyjne wykonanie zegarka Apple Watch oraz to z jakich materiałów został wykonany możemy mieć wiele zastrzeżeń do wykonania zegarka Pebble Time. Sam się zastanawiam który wybrać. Za modelem Pebble Time przemawia do mnie 7-dniowy czas pracy na baterii co w porównaniu z prawdopodobnie 1-dniowym zegarkiem Apple Watch robi nam wielką różnicę. Natomiast za zegarkiem Apple Watch rewelacyjny interfejs.

Pytanie do was: które urządzenie wybralibyście?

To Top