Informacje i nowości

Zobacz jak jacht Steve’a Jobsa ledwo uniknął kolizji

Steve Jobs  zbudował dla siebie luksusowy jacht, którym jednak nie zdążył się nacieszyć bo wiemy, że wielkiego Guru technologii nie ma już dzisiaj z nami. Jego Venus, bo tak mistrz nazwał swoje dzieło, pływa jednak po morzach i oceanach i cieszy oczy osób mających okazję podziwiać jego piękno.

Łódź była widziana w Czarnogórze, Horta Azores, na Giblartarze i w wielu innych egzotycznych miejscach, a niedawno zarejestrowano jej niedoszłą kolizję podczas wypływania z Saint Martin, wyspy na północno- wschodnich od Karaibach, około 300 km na wschód od Puerto Rico.

Zobaczcie to zdarzenie nagrane za pomocą drona.

[youtube id= 0I3Pq0yp6Z8]

Dron był pilotowany przez Briana Mustana. Nadesłane wideo pokazuje jacht Venus przeciskający się pod otwartym mostem Simpson Bay Bridge, który zapewnia wyjście i wejście do jednej z największych lagun na Karaibach.

Biorąc pod uwagę prawie 80 metrów długości jachtu i na pewno napiętą sytuację przez kilka minut na pokładzie można powiedzieć, że sternik świetnie sobie poradził z tym kolosem i „na żyletki” przecisnął się pomiędzy betonowym konstrukcjami.

boat-stuff

[source name=cultofmac url= http://www.cultofmac.com/313400/icaramba-steve-jobs-yacht-narrowly-avoids-nasty-scrape-caribbean/]

To Top