Sprzęt Apple i akcesoria

Apple TV- jedyne zmiany, po których nie dostaniemy po kieszeniach

Event wiosenny za nami, a po nim cała masa nieostudzonych jeszcze emocji. Będziemy jak zwykle informować Was o najważniejszych zmianach w artykułach na łamach portalu. Teraz pod lupę bierzemy Apple TV, jego nową cene i usługę HBO Now.

Jedyne urządzenie, którym Apple chyba chciało wykonać kanapkę psychologiczną. Dajmy ludziom tańszy produkt aby ich udobruchać, co z reguły nie jest w naszym zwyczaju po to by później przywalić ceny na Europę takie, że ręce opadają. Jakby nie było kurs dolara jest bardzo wysoki a waluta już niedługo może kosztować nawet 4 zł, stąd niedziwne, że Apple w polskim sklepie winduje ceny w zwyż. Apple TV może ogrzać Wam serca bo teraz przydatny gadżet można kupić za niespełna 350 zł.

Zrzut ekranu 2015-03-10 o 07.42.36

Kolejnym dużym krokiem jest dołożenie HBO, oferując nieograniczony dostęp do całej zawartości kanału za 15 dolarów miesięcznie, nie wymagając umowy. Nowa usługa ma mieć premierę w przyszłym miesiącu, w sam raz na odsłonę nowego sezonu Gry o Tron, ale aby uzyskać do niego dostęp, musisz mieć Apple TV i zakupić subskrypcję. Niestety jeszcze nie oglądniemy nic w języku ojczystym, a nie wydaje mi się aby ktoś w szale inwestował w miesięczne koszty rzędu 80 zł. Przecież HBO z NC+ wyjdzie podobnie 🙂 Wyłączność Apple na usługę HBO Now, ma trwać przez pierwsze trzy miesiące od jej uruchomienia.

HBO-Now-640x413

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/314933/hbo-now-will-apple-exclusive-three-months/#4VSfLGWB7F985swP.99]

 

To Top