Informacje i nowości

Chińskie podróbki zegarka Apple Watch

Nie tak dawno na targach CES, jeden z wystawców zaprezentował chyba pierwszą z dostępnych podróbek zegarka Apple Watch. Niestety patrząc na to jak popularne staję się to urządzenie wśród użytkowników sprzętu Apple, pomimo faktu, że jego oficjalna sprzedaż się jeszcze nie rozpoczęła nie można się dziwić tym jak popularny będzie to sprzęt do podrabiania.

Serwis Telegraph piszę, że niektóre firmy oferują już podróbki zegarka, które zarówno tak samo się nazywają jak i są firmowane logiem nadgryzionego jabłka. Światowy rynek elektroniki użytkowej na pewno szybko się zapełni takimi modelami.

Niektóre z podróbek wykonaniem znacznie odbiegają od jakości oryginalnego zegarka Apple Watch (zresztą nawet te dobre i tak nim nie będą). Na przykład serwis GizChina piszę o jednym z zegarków pod nazwą Zeaplus Watch który wkrótce będzie dostępny w trzech kolorach: srebrny, szary i złoty (nie będzie wykonany z prawdziwego złota) z wbudowanym pulsometrem i obsługą powiadomień systemu iOS który jest bardzo podobny do prawdziwego Apple Watch. Spójrzcie sami:

zeaplus-watch-01 zeaplus-watch-02

Natomiast serwis Business Insinder znalazł na rynku chińskim podróbki których cena zaczyna się już od 40 dolarów, a te lepsze mają kosztować 80 dolarów. Na chińskiej stronie Taobao możecie dokładnie sprawdzić jak będą wyglądać. A tak prezentują się na zdjęciach:

 

Tutaj taka mała przestroga dla Wszystkich którzy będą chcieli kupić taniej zegarek Apple Watch lub jakiekolwiek inne urządzenie marki Apple. Uważajcie na „okazyjne” ceny bo podrabianych modeli będzie coraz więcej i będą coraz lepsze, a czasem warto jednak jest dopłacić kupując sprzęt u autoryzowanego sprzedawcy i nie mieć później z nim żadnych problemów.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/03/11/fake-apple-watches/]

 

To Top