Informacje i nowości

Niesamowity ciąg superlatyw wspaniałego Tima Cooka

Wygląda na to, że Tim Cook rzeczywiście kocha najnowsze produkty Apple!

Apple Watch? Niesamowity! Nowy Mac Book? Niewiarygodny! Zespół Apple? Wspaniały!

Tim Cook jest albo najbardziej pozytywnym CEO na świecie albo mógłby zostać jednym z najlepszych na świecie pokerzystów zachowując własnie „poker face”. Prezes Apple w trakcie ostatniej konferencji 09 marca nie szczędził pochlebstw w kierunku najnowszych urządzeń firmy jak i swojej załogi.

Tutaj zobaczycie kompilację tych karesów.

[youtube id= pXUIQyOsTVY]

To jest naprawdę UNBELIEVABLE 😉 W każdym razie, Tim mówi to naturalnie i można mu uwierzyć.

Szczerze to poczułem się podobnie jak on, kiedy zaprezentowano nowego, super cienkiego i lekkiego Mac Booka 12″. Plotki o tym produkcie pojawiały się w sieci od dłuższego czasu ale nie wierzyłem, że pokażą go już na Spring Forward. Mac wygląda niesamowicie, system montowania klawiszy Butterfly i trackpad z Fource Touch też mnie zaciekawiły. Martwi mnie jedynie to jedno złącze USB-C…ale mimo tego nie mogę doczekać się aż będę miał okazję pobawić się nim na żywo.

W Polsce jeszcze poczekamy na Apple Watch ale czy rzeczywiście nie wygląda pięknie? Według mnie to najładniejszy smart watch z taką funkcjonalnością dostępny na rynku.

Zespół Apple? Niestety nie znam ludzi osobiście ale tworzą świetne produkty i w dodatku 5 razy zdobyli mistrzostwo Super Bowl firm technologicznych. Skoro potrafią budować bliskie doskonałości produkty i zdobywają laury w futbolu amerykańskim to muszą tworzyć faktycznie świetną drużynę.

Niech w naszym życiu nie zabraknie ciepłych słów. Kochani życzę Wam fantastycznego dnia!

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/315298/tim-cook-superlatives-supercut/]

To Top