Aplikacje na iOS i OS X

1Password dla komputerów Mac przeceniony o 30%

Firma AgileBits czyli twórcy jednego z najpopularniejszych programów 1Password na urządzenia z systemem OS X i iOS z okazji dnia Świętego Patryka postanowiła przecenić o 30% narzędzie 1Password w wersji na komputery Mac.

1Password to narzędzie dzięki któremu możemy przechowywać na naszym komputerze wszystkie dane logowania do każdej strony internetowej której używamy, a sam proces logowania odbywa się za pomocą wciśnięcia kombinacji wybranych przez nas klawiszy.

Dodatkowo osoby które posiadają 1Password dla iOS mogą swobodnie za pomocą chmury iCloud lub Dropbox synchronizować dane pomiędzy komputerem, a telefonem co nam znacznie usprawnia nam pracę. Dla osób które nie ufają chmurom pozostaje jeszcze możliwość prostej synchronizacji danych pomiędzy urządzeniami za pomocą połączenia Wi-Fi .

Aplikacja posiada mechanizm generowania silnych haseł. Oczywiście przechowywać możemy wiele rzeczy nie tylko dane logowania, mogą to być na przykład notatki, dane do kart kredytowych, licencje do oprogramowania i wiele innych. 1Password w celu zabezpieczenia danych wykorzystuje 256-bitowy algorytm AES dzięki któremu nasze dane są przechowywane bezpiecznie na komputerze.

W systemie iOS 8, który uzyskał wsparcie rozszerzeń łatwo i szybko możemy za pomocą przeglądarki Safari zalogować się na wybranej przez nas stronie, a osoby posiadające w urządzeniu Touch ID, zrobią to za pomocą odcisku palca.

Osobiście posiadam obie wersję i bardzo często korzystam z udogodnień synchronizacji pomiędzy sprzętami, dzięki której mam łatwy i szybki dostęp do danych.

Gorąco polecam sprawdzić rozwiązanie 1Password osobom które jeszcze nie zapoznały się z tym świetnym programem.

[appstore id=443987910]

[appstore id=568903335]

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/47746/1password-for-mac-is-30-off-for-st-patricks-day]

To Top