Informacje i nowości

Chciałbyś mieszkać nad Apple Store? Teraz możesz

Jeśli jesteś prawdziwym fanem marki Apple, chciałbyś mieć blisko oryginalny sklep Gigantów z Cupertino, lubisz ładne przestrzenie i w dodatku masz wolne pół miliona dolarów to ta oferta jest dla Ciebie!

W Queen St. Brisbane, Queensland w Australii znajduje się Apple Store, nad którym, zaledwie kilka pięter wyżej znajdziesz piękny apartament, który jest na sprzedaż! Mieszkanie oznaczone numerem 703 mieści się na 7 piętrze i jak się uprzesz to do sklepu Apple możesz wybrać się w kapciach i szlafroku bo wystarczy jedynie zjechać windą i już możesz przy Genius Bar rozwiązywać swoje problemy związane ze sprzętem z logiem nadgryzionego jabłka.

Mieszkanie kosztuje dokładnie 495 tysięcy dolarów jeśli je kupisz to w cenie możesz korzystać z basenu, który znajduje się bezpośrednio nad Apple Store.

brisbane_pool-640x480

Jeśli będziesz chciał zapodać sobie minimalną dawkę ruchu decydując się na przemieszczanie pomiędzy pietrami pieszo zamiast windą to całą tą fizyczną „aktywność” powinno umilić Ci bardzo eleganckie wnętrze korytarza.

brisbane_stairway-640x480

Mieszkanie jest w pełni umeblowane, ma dwie sypialnie, dwie łazienki i znajduje się w budynku MacArthur’s Chambers w centrum Brisbane. W cenę wliczone jest miejsce w podziemnym parkingu.

Tutaj możecie obejrzeć prezentację wideo.

[youtube id= lFhlA10XK2g]

Podobno apartamenty mieszczące się nad sklepami sprzedaży detalicznej Apple można również znaleźć w Paryżu i Berlinie ale żadne z nich nie są obecnie nie sprzedaż.

Czy ktoś z naszych Czytelników jest aż tak wielkim fanem marki żeby kupić takie mieszkanie tylko dlatego, że miałby blisko do Apple Store?

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/315674/want-to-live-above-an-apple-store-now-you-can/]

To Top