Informacje i nowości

Użyj tych tapet by rozsądniej korzystać z iPhone’a

Projektantka, artystka i feministka Molly McLeod miała pewien problem z iPhonem, który prawdopodobnie w większości przypadków my również z nią dzielimy. Chodzi o spędzanie zbyt dużej ilości czasu z iPhonem – smsując, bawiąc się aplikacjami, przeglądając serwisy społecznościowe, robiąc zdjęcia itd.

StopLookingAtYourPhone-1024x735

McLeod stworzyła 4 uroczo zabawne wzory tapet na ekran główny iPhone’a by użytkownik chociaż na chwilę zastanowił się czy słuchawka jest mu w tym momencie rzeczywiście potrzebna.

Złapałam się na tym, że często to wyciągam swojego iPhone’a z kieszeni i po chwili sama nie wiem po co to zrobiłam.  Pomyślałam, że zrobię coś co będzie mi delikatnie przypominało, że żeby zobaczyć coś ciekawego czasem lepiej spojrzeć na otaczający mnie świat zamiast na ekran telefonu.

 Photo_LetYourMindWander2-1024x682-640x426

Artystka chce w ten sposób pomóc nam pamiętać, że żeby dostrzec najciekawsze rzeczy czasami wystarczy spojrzeć w górę, ponad „magiczny prostokąt” Gigantów z Cupertino.

Photo_TextYourMom1-1024x682-640x426

Jeśli już natomiast musimy coś sprawdzić, czy koniecznie do kogoś napisać to czy nie zapominamy czasem o naszych najbliższych? Napiszcie dzisiaj smsa do swojej mamy, a będzie to prawdopodobnie jedna z najważniejszych wiadomości jaką macie na swoich urządzeniach!

Stworzone przez McLeod tapety pobierzecie z jej strony internetowej http://mollymcleod.com/

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/315814/use-these-wallpapers-to-spend-less-time-on-your-iphone/]

To Top