Co słychać u konkurencji

Myszka Miki z Apple Watch skopiowana do Android Wear

Temat tarczy zegara z Myszką Miki, znany dotychczas z Apple Watch został skopiowany i jest nieoficjalnie dostępny na urządzeniach Android Wear.

Myszkę Miki, która rękami (łapkami?;) wskazuje godziny i minuty poznaliśmy na zeszłorocznej, wrześniowej konferencji Apple gdzie pierwszy raz zaprezentowano Apple Watch. Widzieliśmy się z nią znowu w tym miesiącu w trakcie wydarzenia „Spring Forward” 9 marca, podczas którego firma ujawniła m.in. więcej szczegółów dotyczących urządzenia naręcznego mającego trafić do dystrybucji w przyszłym miesiącu.

Bardzo prawdopodobne, że sposób wyświetlania godziny z wykorzystaniem Miki będzie jednym z popularniejszych wyborów wśród właścicieli Apple Watch ale jak się okazuje nie będzie to zarezerwowane tylko dla nich ponieważ na urządzenia Android Wear już można pobierać i instalować klona tego tematu. Na tej platformie myszka Disneya również rusza kończynami i jest dokładną kopią tej z iZegarka Apple.

apple-watch-mickey-mouse

Motyw został stworzony przez MartyMcFly68 i udostępniony na XDA Developers forum. Pierwszy raz udostępniono go w październiku ubiegłego roku ale dopiero teraz wyszła wersja stabilna, która nie zawiera błędów i jest to podobno doskonała replika Myszki Miki preinstalowanej w urządzeniu Apple.

[source name= cultofandroid url= http://www.cultofandroid.com/72313/apple-watchs-mickey-mouse-face-turns-up-on-android-wear/#more-72313]

To Top