Informacje i nowości

Sekretne laboratorium do testowania zegarka Apple Watch

Do premiery zegarka Apple Watch pozostał nie cały miesiąc. Jak wszystkim wiadomo samo urządzenie będzie miało wbudowane czujniki które ułatwić nam mają analizowanie funkcji życiowych podczas aktywnego spędzania wolnego czasu. Oczywiście zastosowanie takich rozwiązań wiązało się z przeprowadzeniem wielu testów urządzenia.

W wywiadzie dla abc NEWS firma Apple zaprezentowała sekretne laboratorium, mieszczące się w małym nie pozornym magazynie gdzie przeprowadzano takie testy.

[youtube id=vj85GqVlQiU]

Jak możemy zauważyć na powyższym filmie, specjaliści fitness wraz z ochotnikami ciężko pracowali nad rozwojem zegarka Apple Watch. Testowany był w różnych warunkach, i na różnych osobach, bo wiadomo każdy organizm inaczej reaguję na wysiłek fizyczny. Użytkownicy podczas wysiłku mieli założone maski na twarzy, do ciała podpięty szereg czujników, tak aby można było dokładnie analizować puls, to jak oddychają i jak przy danym wysiłku spalają kalorię. Oczywiście wszystkie te testy są bardzo potrzebne do dopracowania dokładności odczytu funkcji życiowych przez zegarek Apple Watch, bo dużo przyszłych użytkowników głównie w tym celu kupi to urządzenie.

Czy według Was zegarek Apple Watch będzie godnym konkurentem już obecnych akcesoriów dzięki którym możemy analizować nasze sportowe poczynania?

[source name=iMore url=http://www.imore.com/apple-used-special-lab-gather-fitness-data-apple-watch]

 

To Top