Koncepty i wizualizacje

Apple Drone? Marzenie pewnego fana…

Produkty Apple stoją na naszych biurkach, są w naszych kieszeniach, a wkrótce będą też na nadgarstkach. Może nawet kiedyś doczekamy się produktów Gigantów z Cupertino na drogach bo można tak pomyśleć po ostatnim wysypie plotek o Apple Car.

apple_drone001-640x362

Jednemu z fanów marki zamarzyło się jednak urządzenie latające z logiem nadgryzionego jabłka i przeniósł on nawet swoje wyobrażenie na grafiki. Wizualizacja przedstawia drona, który zresztą został zaprojektowany w estetyce wiernej dziełom szefa designu Apple, Jony’ego Ive’a.

apple-drone-sharing

Twórca tego konceptu nazywa się Euer Eric Huismann. Dron, którego zaprojektował miałby być wykonany z giętego białego plastiku. Huismann pisze w języku niemieckim na dedykowanej jego pomysłowi stronie internetowej:

Myślę, że Apple Drone wprowadziłby firmę z Cupertino w nową erę. Zaprojektowałem maszynę latającą zgodnie ze standardami designu typowego dla stylu produktów Apple . Lśniące, białe wykończenie połączone z czarnymi elementami nadają dronowi szlachetnego wyglądu i zapowiadają jego wysoką jakość.

Obłe wykończenia nie są tylko ładnym wizualnym aspektem ale również są elegancką zabudową czterech szeroko-kątnych kamer zdolnych do kręcenia wideo w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

apple_drone002-640x366

 Stronę internetową projektu zobaczycie tutaj.

apple-drone-camera

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/316349/apple-drone-concept/]

To Top