Sprzęt Apple i akcesoria

Klient będzie miał 15 min na przymiarkę Apple Watch w Apple Store

Klienci Apple Store będą mieli możliwość przymierzenia wybranego Apple Watch ale pod pewnymi warunkami.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem urządzenia naręcznego to jeśli tylko wybierzesz się do któregoś z punktów sprzedaży detalicznej Apple będziesz mógł założyć urządzenie na nadgarstek. Nie oznacza to jednak, że każdy będzie mógł paradować w nim tyle czasu ile chce.

Jak donosi serwis 9to5mac.com, począwszy od 10 kwietnia każdy klient będzie miał 15 minut aby przetestować Apple Watch w akcji. Według źródła w każdym sklepie Gigantów ma być 10 lub więcej specjalnych stanowisk stworzonych właśnie do tego aby przyszły użytkownik mógł spokojnie przymierzyć iZegarek.

Jako, że pierwszy smartwatch od Apple jest traktowany nie tylko jako gadżet technologiczny ale również jako wysokiej klasy ozdoba to oczywiste, że przyszli użytkownicy muszą go przymierzyć, a także pewnie się w nim zobaczyć podobnie jak ma to miejsce w salonach jubilerskich. Apple ma dołożyć wszelkich starań żeby doświadczenia i wrażenia dostarczone potencjalnemu klientowi w trakcie przymiarki były jak najlepsze co ostatecznie ma przekonać go do zakupu.

Wcześniejsze plotki mówiły o tym, że trzeba będzie umówić się na określoną godzinę żeby zarezerwować termin na sprawdzenie urządzenia. Teraz pogłoski zdementowano i podobno będzie mozna przymierzyć Apple Watch „z biegu”. Firma z Cupertino miała również zastanawiać się nad stworzeniem serwisu sms informującego zainteresowanych o wolnych terminach wypróbowania „zegarka”.

Nie zostaniesz oczywiście sam z Apple Watch. W trakcie całego procesu decyzyjnego ma towarzyszyć Ci przeszkolony pracownik, który odpowie na wszelkie pytania związane z urządzeniem.

Analitycy przewidują średnio, że sprzedaż urządzenia w 2015 roku osiągnie pułap około 15 milionów sztuk. A czy Wy zamierzacie kupić któryś z modeli Apple Watch?

[source name= cnet url= http://www.cnet.com/news/try-on-an-apple-watch-in-store-but-only-for-15-minutes/]

To Top