Humor

Fałszywi pracownicy Apple Store próbują nakłaniać klientów do zakupu urządzeń Samsunga i Microsoftu

Zawsze uważałem, że ludzie, którzy pracują w sklepach Apple Store są bardzo mili i pomocni, a ich zadaniem nie jest sprzedawanie za wszelką cenę drogich produktów, a bycie uczciwym i uprzejmym. Jedna rzecz, z którą się nigdy nie spotkałem to żeby pracownik punktu sprzedaży detalicznej Apple sugerował zakup innego sprzętu niż ten z logiem nadgryzionego jabłuszka.

I właśnie powyższa sytuacja stała się tematem przewodnim filmiku, w którym kilku żartownisiów podszyło się pod pracowników Apple Store i w jednym ze sklepów zaczęli namawiać klientów na produkty innych firm jak Microsoft czy Samsung. Co więcej przebierańcy dyskredytowali iUrządzenia określając je m.in. jako „gówniane”.

Powyższego rodzaju argumenty niespecjalnie działały na klientów i nie wykazywali oni dużego zainteresowania tym co mówią „aktorzy”, byli co najwyżej trochę zdezorientowani. Fałszywi pracownicy zostali dość szybko zauważeni i wyproszeni przez prawdziwych pracowników sklepu.

Cały, pół-śmieszny filmik zobaczycie tutaj:

[youtube id= x364TSJTXuQ]

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/317001/fake-apple-store-employees-try-to-sell-customers-on-microsoft/]

To Top