Informacje i nowości

Możesz przymierzyć sobie wirtualny Apple Watch

Apple Watch będzie niedostępny, aż do 24 kwietnia. Ale to nie znaczy, że nie można już mieć go na ręce. Drukując ten mały kawałek papieru i pobierając aplikację, AppleWatch pojawi się na twoim nadgarstku niczym magia.

Jak to zrobić?

Instrukcje są proste: Wydrukuj ten PDF i pobierz skaner kodu QR na iPhone’a. Zeskanuj kod QR z pobranego PDF’a, a na twoim iPhone zostanie wyświetlony monit o pobranie aplikacji „ARWatch”. Nie jest w prawdzie aplikacją z AppStore, ale spróbowałem i jest bezpieczny w użyciu. Weź papier, wytnij nakładkę i umieść ją na nadgarstku. Odpal aplikację i gotowe. Możesz obserwować swój Apple Watch. Możesz też zmienić kolor opaski dotykając ekranu. Nawet jeśli ma to znamię fałszerstwa, efekt jest zaskakująco dobry. Możesz powiększać i przesuwać aparat oraz ruszać swoją ręką zachowując model 3D zegarka w tej samej pozycji na twojej ręce. Całość to naprawdę genialne rozwiązanie. Niestety można tylko symulować najtańszy model Sport, i brakuje stali nierdzewnej oraz złotego Edition. Miłej zabawy przyjaciele.

[youtube id=tlJt7wjLNhg]

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/316924/you-can-wear-a-virtual-apple-watch-right-now/#QMOTzWheUs3w0Z7c.99]

To Top