Informacje i nowości

30 minut na przymierzenie wersji Edition zegarka Apple Watch

Premiera zegarka Apple Watch zbliża się wielkimi krokami sam preorder rozpoczyna się 10 kwietnia, a sprzedaż w sklepach Apple Store rusza 2 tygodnie później tj. 24 kwietnia.

Nie dawno pisaliśmy o tym, że klient kupując zegarek Apple Watch w stacjonarnym sklepie będzie miał 15 minut na jego przymierzenie.

Kolejną ciekawostką jest fakt, że osoby które będą chciały wydać minimum 10 000 $ (podejrzewam, że ciężko będzie znaleźć takie w Polsce) będą miały troszkę więcej czasu na przymierzenie zegarka Apple Watch. 30 minut tyle dokładnie czasu dostaną osoby na przymiarkę wersji Edition. Informacja ta pochodzi od pracowników Apple Store w Nowym Jorku.

Jak donosi International Business Times, cały proces będzie wyglądał następująco:

Osoby zainteresowane wersją Edition zegarka Apple Watch będą mogły wybrać ulubiony model za pomocą aplikacji Apple Store oraz za pośrednictwem strony internetowej, przypisując swój wybór do konta Apple ID. Po dokonaniu rezerwacji przymierzenia takiego modelu Edition będzie można sprawdzić który z pobliskich sklepów Apple Store go posiada i po umówieniu na przymiarkę można odwiedzić sklep i przymierzyć wybrany model.

Szkoda, że w Polsce nie mamy jeszcze żadnego oficjalnego punktu sprzedaży produktów Apple. Prawdopodobnie u żadnego z autoryzowanych resellerów nie otrzymamy możliwości dowolnego przymierzenia wszystkich wersji zegarka Apple Watch.

[source name=iDownloadBlog url=http://www.idownloadblog.com/2015/03/25/if-you-have-10000-to-spend-apple-will-give-you-a-30-minute-hands-on-with-apple-watch-edition/]

To Top