Plotki

Trzy nowe iPhone’y w tym roku?

Według nowego raportu DigiTimes Apple planuje wydać trzy nowe modele iPhone’ów w drugiej połowie 2015 roku. Plotki mówią, że pojawi się nowy iPhone o przekątnej 4″, a razem z nim iPhone 6S i iPhone 6S Plus.

Apple wyda trzy różne iPhone’y w drugiej połowie 2015. iPhone 6S i 6S Plus zostaną wprowadzone do dystrybucji w towarzystwie 4-calowego smartfona, który został określony jako iPhone 6C

Plotki o nowym 4″ iPhonie pojawiały się już w grudniu zeszłego roku i mówiły o tym, że iPhone 6C będzie urządzeniem dedykowanym dla kobiet.

DigiTimes twierdzi, że iPhone 6C miałby być produkowany przez fabrykę Wistron, a modele „S” będą  wytwarzane w Foxconn. Wcześniej, bo w styczniu tego roku, na chińskiej stronie feng.com informowano, że firma Apple nie złożyła żadnych zamówień na dostawy 4-calowych wyświetlaczy.

Oczekuje się, że Apple, nowe iPhone’y zaprezentuje we wrześniu. Według wcześniejszych doniesień, zaktualizowane modele 6S i 6S Plus mają być wyposażone w 2GB pamięci RAM i technologię rozpoznającą siłę nacisku na ekran dotykowy ForceTouch, która już zadebiutowała w gładzikach nowych MacBook’ów.

[source name= macrumors url= http://www.macrumors.com/2015/03/25/4-inch-iphone-6c-2015/]

To Top