Informacje i nowości

Apple 10 kwietnia otwiera dedykowane Apple Watch sklepy w Paryżu, Londynie i Tokio

Firma Apple dzisiaj oficjalnie poinformowała o terminie otwarcia trzech sklepów dedykowanych tylko Apple Watch. Punkty te znajdują się w wysokiej klasy domach towarowych w Selfridges w Londynie, Galerii Lafayette w Paryżu i w Isetan w Tokio.

Nowe sklepy mają umożliwić klientom jedynie obejrzenie i zakup urządzenia naręcznego, natomiast klienci potrzebujący wsparcia z zakresu pozostałych produktów będą kierowani do innego punktu sprzedaży detalicznej Apple, których jak wiadomo w powyższych miastach nie brakuje.

Sklep Apple Watch w domu handlowym Selfridge, będzie zlokalizowany w pobliżu wejścia do słynnego Wonder Room – ogromnej hali handlowej, która mieści szeroki wybór biżuterii i zegarków luksusowych marek. Do pracy w nowym sklepie firma ma przenieść pracowników z innych Apple Store w Londynie. Punkt poświęcony Apple Watch w Galerii Lafayette ma zajmować cztery sekcje balkonowe, z których widok rozpościera się na główny korytarz tego ekskluzywnego centrum handlowego.

apple_watch_selfridges_opening

Od 10 kwietnia będzie można rozpocząć oglądanie urządzeń naręcznych i składać wcześniejsze zamówienia. Apple Watch w pierwszej turze ma być dostępny w 8 krajach (nie ma wśród nich Polski ale to raczej nie jest zaskoczenie). Sprzedaż startuje  24 kwietnia w U.S.A, Francji, Niemczech, Japonii, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i Chinach.

[source name= appleinsider url= http://appleinsider.com/articles/15/03/27/apple-watch-shops-set-to-open-on-april-10-in-london-paris-and-tokyo]

To Top