Plotki

Pierwsze zdjęcia obudowy iPhone’a „6C”?

Premiera iPhone’a 5C odbyła się prawie dwa lata temu wraz z premierą nowego iPhone’a 5S. Patrząc na konfigurację wewnętrzną tego urządzenia można stwierdzić jednoznacznie, że to właśnie model 5C zastąpił iPhone’a 5 chociaż wizualnie bliżej mu do iPhone’a 5S.

W sieci coraz częściej mówi się o tym, że jeszcze w tym roku ujrzymy nową wersję kolorowego iPhone’a. Sam iPhone 5C ma wyświetlacz wielkości 4 cali, co jest na pewno jego plusem w porównaniu do nowych modeli iPhone’a 6 i 6 Plus.

Nowy model iPhone’a z literką C w nazwie ma mieć również wyświetlacz wielkości 4 cali, aczkolwiek jak wskazują najnowsze przecieki prawdopodobnie ma być grubszy co możemy zauważyć na poniższym zdjęciu. Sama obudowa posiada dodatkowe otwory w miejscach w których są umiejscowione głośniki czyli dolnej części.

iphone-6c-rear-housing-2

 

Dodatkowo będzie posiadał lepsze oświetlenie podczas robienia zdjęć (podwójny flash). Podobny otwór na lampę błyskową możemy zauważyć w obecnym modelu iPhone’a 5S.

iphone-6c-rear-housing-1

Osobiście uważam, że firma Apple raczej już odstawi w kąt kolorową wersję iPhone’a i nie wyda wersji „6C”, ale kto wie może akurat. Jeżeli to nastąpi to fajnie jakby posiadał czytnik linii papilarnych Touch ID, a technicznie znacząco nie odbiegał od najnowszych modeli iPhone’a.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/03/30/iphone-6c-rear-shell/]

To Top