Informacje i nowości

Wsparcie premium dla właścicieli zegarka Apple Watch Edition

Wszyscy właściciele zegarka Apple Watch Edition którego cena zaczyna się od 10 000$, a kończy na 17 000$ otrzymają od firmy Apple wsparcie premium. Do zakresu tego wsparcia będziemy mogli zaliczyć kilka elementów.

Serwis 9to5mac, opisał je następująco:

Apple planuje w swoich sklepach wyznaczyć specjalny obszar w sklepie dla osób które będą umówione na przymierzenie i ewentualny zakup zegarka Apple Watch w wersji Edition. Cały proces sprzedaży zegarka Apple Watch może trwać do godziny, wliczając w to 30 minut które klient będzie miał na przymierzenie zegarka.

Sam klient będzie miał możliwość przymierzyć do dwóch sztuk naraz z wersji Edition. Oczywiście dodatkowo jeżeli będzie chciał porównać z innymi, tańszymi modelami będzie miał możliwość poprosić pracownika o dostarczenie np. modelu Sport.

Dla każdego kto zakupi już Apple Watch Edition będzie możliwość nawet przeprowadzenia wideo-konferencji z pracownikiem sklepu Apple Store w razie jakichkolwiek problemów. Dodatkowo będzie dostępna specjalna, dedykowana infolinia czynna dosłownie cały czas (24/7). Osoby kupujące AppleCare+ dla Apple Watch otrzymają wsparcie na trzy lata.

Jeżeli wybrana przez klienta wersja Apple Watch Edition nie będzie dostępna w stacjonarnym sklepie Apple Store będzie można zamówić ją za pośrednictwem internetowego sklepu Apple Store Online do dowolnego punktu w którym to z kolei będzie można umówić się na przymiarkę.

Osoby chcące przymierzyć zegarek Apple Watch Edition nie będą oczekiwały w kolejkach. Dla nich będą dostępni specjalni konsultanci w sklepach Apple Store.

Opcję te są dość ciekawa, chociaż pewnie użytkownicy którzy będą kupowali tańsze wersje zegarka Apple Watch, będą mogli czuć się trochę pokrzywdzeni jak nie będą mogli skorzystać ze specjalnej czynnej całą dobę infolinii lub też będą czekali w kolejkach.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/03/29/apple-watch-edition-perks-247-support-private-1-hour-appointments-no-lines/]

To Top