Informacje i nowości

iPhone 6s. Znamy specyfikację nowego modelu

Według najnowszego raportu firmy Thomson Reuters na podstawie wycieków specyfikacji nadchodzącego iPhone’a, Apple wprowadzi trzy nowe modele jeszcze tej jesieni. Między innymi do łask wróci model „C”, o którym poczytacie tutaj, oraz model 6 Mini odpowiednik 5S. Największym zarzutem wobec firmy jest brak innowacyjnych pomysłów, które tak bardzo przyciągały uwagę. Firma Apple wreszcie zaskoczy nas pomysłami, które raz na dobre mogą zamknąć usta malkontentów.

Co nowego?

[half]Firma Apple ma zamiar zastosować technologię solarną w nowych wyświetlaczach „LightRetina”, dzięki temu realny czas pracy baterii na jednym cyklu może się przedłużyć nawet do 160 godzin – w zależności od ilości luxów pochłanianych przez sam panel. Oznacza to, że system „LightRetina” pozwoli doładowywać baterię nawet przy świetle żarówki. Stąd w Apple nowe miejsca pracy.[/half] [half_last]022306-solarcells_400[/half_last]

Nowości, SmartSim i więcej pamięci.

Nowy wyświetlacz pozwoli na sterowanie w grach poza panelem wyświetlacza, co pokazuje rysunek techniczny. Dotyk będzie działać poza krawędziami samego LCD. Po raz pierwszy w historii, firma pozwoli na możliwość rozbudowania pamięci w telefonie, a to dzięki technologii określonej w raporcie jako „SmartSim”. Wszystko ma się odbywać poprzez wymianę tacki sim, wyposażonej w zintegrowany i zminiaturyzowany chip ultraszybkiej pamięci.

iPhone 6s leak

Wyciek specyfikacji iPhone’a 6.

Poza standardowymi 32GB będziemy mogli rozbudować pamięć o 32GB, 128GB a nawet 256 GB. Nie znamy niestety jeszcze cen. Przewiduje się wzrost udziału w rynku smarfonów nawet do 95%. Najbardziej celuje się w rynek azjatycki gdzie według badań 60% społeczeństwa  chętniej kupowało by model 6 gdyby miał możliwość modyfikacji. Czy Apple podążą znów za trendem? Czy to dobry i potrzebny krok? Okaże się już tej jesieni.

[source name=Tachnews url=http://technews.tw/2015/01/05/iphone-6s-mini-rumor/]

To Top