Sprzęt Apple i akcesoria

Wcześniejsze zamówienia na Apple Watch można składać od 12:01 10 kwietnia

Na głównej stronie poświęconej Apple Watch pojawiła się informacja o dokładnym czasie rozpoczęcia przyjmowania zamówień pre-order.

Od czasu konferencji 9 marca, było wiadomo, że wcześniejsze zamówienia na Apple Watch będzie można składać od 10 kwietnia ale dzisiaj firma jeszcze bardziej sprecyzowała ten termin i poinformowała, że urządzenie można rezerwować od godziny 12:01 czasu pacyficznego.

Wcześniej firma powiadomiła o możliwości zakupu Apple Care Protection Plan do urządzenia naręcznego. Ceny przedłużonej gwarancji zaczynają się od 59$ za taką do najtańszego Apple Watch Sport. Do droższych modeli zegarka Apple Care oczywiście kosztuje odpowiednio więcej.

Detaliczne sklepy Apple będą miały na ekspozycji nowy gadżet od 10 kwietnia więc jeśli tylko masz jak się tam znaleźć to przed złożeniem wcześniejszego zamówienia możesz upewnić się czy dany model Ci pasuje, przymierzając go.

Pierwsze sztuki Watch’a trafią do sprzedaży w Apple Store od 24 kwietnia ale uważajcie – można je kupić tylko po wcześniejszym zarezerwowaniu produktu online.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/318072/apple-watch-pre-orders-will-being-april-10th-at-1201am/]

To Top