Sprzęt Apple i akcesoria

Przewodniki Apple Watch. Czyli jak obsłużyć zegarek od Apple?

Apple udostępniło specjalną sekcję „Przewodniki” na swojej stronie internetowej dla produktu Apple Watch. Strona zawiera kilka filmów o samym urządzeniu. Pierwszym wideo jakim przyjdzie nam obejrzeć będzie prezentacja wprowadzająca, zatytułowana „Welcome to Apple Watch” Strona zawiera dedykowane filmy dla różnych funkcji, takich jak Wiadomości, Force Touch, Siri, mapy, Muzyka, Apple Pay, i więcej.

Wiadomości

Prezentacje ukazują złożoność funkcji samego AppleWatch i pokazują jak z niego krzystać przykładowo Wiadomość przychodząca powoduje wibrację na nadgarstku i podniesienie nadgarstka wyświetla komunikat. Obniżenie nadgarstka odrzuca wiadomość, natomiast dotknięcie „Odpowiedz” pozwala użytkownikowi na komunikację dzięki Siri. Jest też solucja animowanych Emoji, które można wysłać za pośrednictwem aplikacji Wiadomości.

[youtube id=kMhqSeNMSDA]

Cyferblaty

” Faces” demonstruje opcje różnych cyferblatów, które są dostępne w Apple Watch, oraz solucji w ​​jaki sposób dostosować tarczę zegarka do swoich potrzeb. Naciśnięcie na tarczy zegarka wywołuje galerię cyferblatów i daje dostęp do opcji dostosowywania. Każda „twarz” ma różne opcje, od dodania większej ilości szczegółów po zmianę pogody.

[youtube id=N6ezjg6-0hU]

Cyfrowy dotyk

Wideo skupia się na pokazaniu jak dotyk ma wpływ na funcje AW. Dotknięcie przycisku z boku Apple Watch umożliwia dostęp do swojej listy znajomych, gdzie można wykonać połączenie, wysłać wiadomość, lub wysłać bicie swojego serca.

[youtube id=qPYtz6vSMOw]

Filmy są prezentacjami funkcji przed planowanym startem pre orderów 10 kwietnia 2015 roku. Jak narazie dostępne są tylko cztery przewodniki Apple Watch. Jednak jak sugeruje budowa strony zaciemnione jest kilka kolejnych prezentacji, które powinny pojawić się już wkrótce.

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/04/03/apple-watch-guided-tours/]

To Top