Informacje i nowości

Jedna osoba będzie mogła zarezerwować tylko jeden zegarek Apple Watch

Premiera zegarka Apple Watch zbliża się wielkimi krokami. Sam preorder na wszystkie modele urządzenia rozpoczyna się już za dwa dni tj. 10 kwietnia natomiast sprzedaż w pierwszych krajach rusza dwa tygodnie później czyli 24 kwietnia.

Osoby które zarezerwują zegarek z odbiorem w wybranym sklepie będą ograniczone do jednej sztuki na osobę. Podczas odbioru osoby będą zobowiązani do przedstawienia ważnego dowodu tożsamości wraz ze zdjęciem w celu weryfikacji zarezerwowanego wcześniej zegarka Apple Watch.

Zarezerwowany produkt jest możliwy do odbioru tylko i wyłącznie w tym sklepie który został wybrany podczas procesu rejestracji. Jeżeli Apple Watch nie został odebrany w wyznaczonym terminie i czasie, rezerwacja automatycznie zostanie anulowana i przedmiot automatycznie wróci na stan sklepu. Liczba samych rezerwacji może zostać ograniczona. Firma Apple zastrzega sobie prawy do odmowy lub anulowania rezerwacji jeśli stwierdzi, że klient wprowadził nieprawdziwe dane które mogły zakłócić cały system rezerwacji.

Cała ta sytuacja wynika prawdopodobnie z powodu ograniczonych zapasów magazynowych. Dodatkowo Apple Watch Edition będzie oferowany tylko w wybranych salonach Apple.

Każdy zakup zegarka będzie możliwy tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Nikt oczekując w kolejce bez rezerwacji nie będzie mógł kupić zegarka (takie informację wyciekły ostatnio z dokumentacji szkoleniowej pracowników sklepów Apple Store o czym pisaliśmy w tym wpisie).

W pierwszej turze urządzenie trafi do nowych użytkowników w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii i Wielkiej Brytanii.

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2015/04/07/apple-watch-reservations-one-per-customer/]

To Top