Plotki

iPad mini 4. Aktualizacja najmniejszego z iPadów

iPad mini 4

Kiedy pojawił się  iPad Air 2 i iPad mini 3 w pod koniec 2014 roku, wiele osób rozczarowało się aktualizacją iPad’a mini, która zasadniczo dodała tylko Touch ID do istniejącego iPad’a mini 2 bez żadnych innych zmian techniczno konstrukcyjnych, pomijając nowy złoty kolor. Od tego czasu pojawiło się sporo plotek, co sugeruje, że Apple chce naprawić swój błąd i wprowadzić nowego iPad mini 4, który bardziej przypominać będzie swojego dziesięciocalowego brata.

iPad Mini 4

[half]ipadminirearshell2-800x450[/half] [half_last]ipadmini4rearshell1-800x450[/half_last]

Korpus przypomina konstrukcję istniejących iPadów mini, ale zawiera kilka elementów projektu wprowadzonych z modelem Air 2, co sugeruje iż wkrótce możemy spodziewać się aktualizacji. Niepodważalnym dowodem jest pojedyncza linia większych otworów głośnikowych obok portu lightning w dolnej części urządzenia, a nie jak obecnie dwa rzędy mniejszych. Przełącznik wyciszania na urządzeniu został usunięty i zastąpiony otworem mikrofonu. 

[youtube id=Juqdjo8tOjk]

iPad mini 4 jeszcze w tym roku?

Plotki sugerują, że iPad mini 4 będzie cieńszy niż iPad mini 2 i iPad mini 3, co nada urządzeniu nowy lekki wymiar. Trudno jednak określić możliwą grubość urządzenia na podstawie zdjęć, które zostały udostępnione. Wraz z aktualizacją stylu zainspirowaną iPadem Air 2, zmiany w iPadzie mini 4 prawdopodobnie pójdą w dobrym kierunku rozszerzającym możliwości sprzętowe. Przewiduje się, że nowe urządzenie ma zostać wyposażone w najnowocześniejszy chip A9, ewentualnie A8X. Jak sądzą analitycy urządzenia można spodziewać się najwcześniej pod koniec bieżącego roku kalendarzowego.

[source name=MacRummors url=http://www.macrumors.com/2015/04/07/ipad-mini-4-rear-shell-images/]

To Top