Sprzęt Apple i akcesoria

Apple otworzy trzy nowe salony Apple Store

Liczba stacjonarnych sklepów Apple Store jest coraz większa, niestety w Polsce nie mamy jeszcze ani jednego. Jak wszystkim wiadomo 24 kwietnia rusza sprzedaż zegarka Apple Watch i przed jego premierą Apple powiększa liczbę swoich salonów o kolejne trzy.

W Miami zostanie zmieniona lokalizacja sklepu (przeniesiony do większego budynku). Nowy sklep czynny będzie w tygodniu od godziny 20-23, natomiast w niedzielę od południa do 22. Promowaniem otwarcia tego salonu jest malowanie przez artystę abstrakcyjnego muralu i całe dzieło ma być ukończone już przed 12 kwietnia. Samo otwarcie sklepu jest planowane na 24 kwietnia.

W Sao Paolo w Brazylii będzie Apple otwiera drugi stacjonarny sklep Apple Store. Jak wszyscy wiemy w zeszłym roku otwarto tam pierwszy sklep w Rio de Janeiro. Nowy punkt będzie usytuowany w galerii handlowej Morumbi Shopping i będzie otwarty już od 18 kwietnia w godzinach od 10 do 22, natomiast w niedzielę od 14 do 20. W Brazylii od 24 kwietnia niestety nie ruszy sprzedaż zegarka Apple Watch, gdyż w pierwszej turze Państw w których kupimy zegarek jej nie znajdziemy. Dla przypomnienia dodam, że Państwa w których rusza sprzedaż zegarka Apple Watch od 24 kwietnia to: Australia, Kanada, Francja, Chiny, Hong Kong, Niemcy, Japonia, USA.

W dzień premiery zostanie otwarty kolejny sklep w Chinach tym razem w mieście Hangzhou. Lokalizacją tego sklepu będzie centrum handlowe MixC, a otaczać go będą luksusowe marki takie jak Prada i Louis Vuitton.

Ciekawe swoją drogą kiedy ruszy sprzedaż w Polsce, chociażby za pomocą sklepu Apple Store Online lub u autoryzowanych sprzedawców produktów Apple.

[source name=AppleInsider url=http://appleinsider.com/articles/15/04/09/apple-to-open-three-new-stores-in-time-for-april-24-apple-watch-launch]

To Top